Esmaspäeval, 29. aprillil toimus Jänedal 15. jüripäeva teatejooks. Võistkonda kuulusid õpilased 1.-9. klassini. Meie võistkonnad saavutasid teatejooksul I ja II koha!

I koha võistkonna liikmed olid Saara Räni, Laura Jusar, Sten Ots, Tormi Leek, Joonas Pukk, Helery Neeme, Kris Roland Tammeleht, Feliks Uiboaed, Artur Hallik.

II koha võistkonda kuulusid Kevi Saage, Keron Lillepea, Renita Rõuk, Anton Davõdov, Helina Peterson, Karl-Romet Vällo, Anete Riin Tell, Aleks Nester, Leandra Bauman.

Õpilastele käisid kaasa elamas õpetajad Pille Lehemets ja Birgit Ojaste.

– – – – –

Neljapäeval, 02. mail toimus Rakvere Vabaduse Koolis Lääne-Virumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaad.

Uuriti kirjandust, kasutati arvutit vanasõnade ja kõnekäändude leidmisel ja tehti praktilist käsitööd tööjuhendit järgides.

14. kooli võistkondade seas said Tamsalu Gümnaasiumi õpilased tubli neljanda tulemuse.

Tamsalu Gümnaasiumi esindasid Mirell Kumm, Andero Jaago ja Renita Rõuk. Juhendajaks oli Villu Varblane.