Märtsis ja aprillis tutvustame meie kooli vilistlasi, kes jagavad mõtteid sellest, mida õppimine Tamsalu koolis neile andnud on ja miks tasuks õppima asuda just meie koolis.

Armas vilistlane! Kui ka Sina sooviksid oma lugu jagada, siis anna meile märku Facebooki vahendusel või saada meil aadressil johanna.sinik@tamsalukool.ee


Esimene vilistlane, keda Teile tutvustame on Liis Järvamägi!  Liis on ettevõtlik noor naine, kelle toimetused toovad teda sellest aastast taas tagasi Tamsalu Gümnaasiumisse, sedapuhku ettevõtlusringi juhendajana. Mida andis õppimine Tamsalu Gümnaasiumis Liisile?

Kaupo Saarmann on tragi noormees, kes juba omal ajal paistis silma saavutuste eest spordis ning keda oli tihti näha ka kooliüritustel helipuldis. Nüüd on noormehe tee viinud teda otsapidi Eesti Mereväkke, kus ta tänasel päeval töötab tuukrina. Mida andis õppimine Tamsalu Gümnaasiumis Kaupole?