Eile, 24. septembril toimus juba üheksandat korda 5.-9. klassi poiste Tapa valla koolidevaheline jalgpallivõistlus. Tänavu oli koos meiega meeskondi neli.

Esimene mäng toimus Tamsalu ja Maarjamaa Hariduskolleegiumi vahel. Kui eelmisel aastal tuli leppida kaotusega, siis sellel aastal olid meie poisid eriti tublid. Poisid suutsid mängu viimastel minutitel lüüa värava ning lõpetasime mängu viigiseisuga – 1:1. Mäng oli pingeline ning jäime saavutatud tulemusega rahule.

Kohapeal käis poistele ka kahe mängu vahel näpunäiteid jagamas Tamsalu Gümnaasiumi vilistlane ja praegune Tapa abivallavanem Dmitri Okatov.

Teises mängus toimus mõõduvõtt Tapa Gümnaasiumi poistega. See mäng paraku nii hästi ei läinud ning tuli leppida kaotusega – 5:1. Tapa Vene Põhikooliga mängitud mängus saavutasid meie poisid ülekaaluka võidu – 6:0.
Tamsalu Gümnaasiumi meeskond saavutas tänavu Tapa valla koolide karikavõistlusel jalgpallis II koha!
Kiidame osalejaid: Ruvim Stoliar, Holger Soll, Klen Markus Susi, Marten Langinen, Egert Eensalu, Sten-Lenar Nirgi, Gregor Kaljurand, Karl Oskar Vikk, Romer Kungla.