1. Virumaa konkursile laekus 14 Virumaa koolist 41 õpilastööd
  2. Komisjon otsustas esile tõsta nii gümnaasiumi kui põhikooli õpilaste töid just Virumaaga seostatuse, mingi omapära ja hea taseme tõttu, määramata konkreetset kohta.
  3. Tamsalu Gümnaasiumi õpilaste töödest tunnustati:
  4. a) Tamsalu gümnaasiumi õpilase Maarja-Liis Nirgi uurimustöö ( juhendaja Maie Nõmmik) esmakordse ülevaatliku käsitlusega maailmakuulsa majandusteadlase Endel Kolde kohta (Lääne- Viru Omavalitsuse Liidu auhind)
  5. b) Virumaa Teataja auhind – Anette-Getter Kruusmann „Kohaliku elu kajastamine Tamsalus, Tamsalu vallas, koolides ja ettevõtetes 20. – 21. sajandil“ (Juhendaja õpetaja Maie Nõmmik)
  6. c) tunnustus tööstusettevõttest kirjutatud uurimistöö eest – Alex Legkov Tamsalu TERKOst (juhendaja Maie Nõmmik)
  7. d) Oma suguvõsa seotusest Setomaaga- Leandre Langinen (juhendajad Gert Uiboaed ja Maie Nõmmik)
  8. e) Põhikooli osas sai tunnustatud Margus Sakk – Tamsalu Kesk tänav 1930.aastatest kuni 21.sajandi alguseni ( juhendaja Maie Nõmmik)