Eesti Olümpiakomitee korraldas rahvusvaheliste tiitlivõistluste medalivõitjatele piduliku tänuvastuvõtu, kuhu olid kutsutud Tamsalu Gümnaasiumi õpilased Romel Seemann ja Eva-Maria Raudsepp.

Vastvõtt toimus Tallinnas Hilton hotelli konverentsikeskuses sportlastele, kes võitsid 2017. aasta teisel poolaastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid.

Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa tänas ja õnnitles tiitlivõistluse medalivõiduni jõudnud sportlasi ning nende treenereid ja abistajaid. „Lõppev spordiaasta on olnud silmapaistev ja eriline. Läbi aegade rekordiline medalisaak rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt peegeldab eestimaalaste spordilembust ja Eesti sportlaste võimet konkureerida maailma absoluutses tippkonkurentsis. Meie tänu kuulub kõigile, kelle ühise pingutuse ja pühendumuse tulemusel medalivõiduni on jõutud. Võime uhkusega pidada end spordirahvaks,“ ütles Sõõrumaa medalistidele oma tervituskõnes.
Eesti sportlased on sel aastal hetkeseisuga võitnud rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt juba 164 medalit, mis on meie spordiajaloo absoluutne rekord. Lisaks on Eesti seeniorsportlased võitnud ainuüksi sel poolaastal 57 kuldmedalit.

Pilt vastuvõtust.
Paremalt: Romel Seemann (Sumo Euroopa MV pronks), Lembit Kalter (Väike-Maarja RSK treener), Jonete Visnapuu (Sumo Euroopa MV pronks, Simuna kool), Eva-Maria Raudsepp (Sumo Euroopa MV pronks) ja Urmas Sõõruma (EOK president).