Lääne-Viru Arenduskeskus korraldab koostöös Rakvere Linnavalitsuse, SA Virumaa Kompetentsikeskus ja Lääne-Virumaa Rajaleidja keskusega noorte ettevõtlikkuse edendamisele suunatud Inspiratsioonilabori.

Inspiratsioonilabori sihtrühmaks on 9. ja 10. klasside noored. Päev viiakse läbi Rakveres nn Targas Majas. Seetõttu on ka päeva temaatika seotud tarkade ja nn nutikate lahendustega ja nende kasutusvõimalustega kodumaakonnas. Lisaks põnevatele ettekannetele tegevettevõtjate või ettevõtlike inimeste poolt, saavad noored mentorite toel töötoas läbi teha ja mõtestada äriplaani lühiversiooni.

Inspiratsioonilabor toimub 9.märtsil Rakveres Targas Majas (Lai tn 20). Päev algab kl 9.00 ja kestab orienteeruvalt 14.00-ni. Ettekandega esinevad Henrik Roonemaa (ajakiri Geenius), Marje Kallaste (ettevõte WoodenLifestyle OÜ) ja Karl Reinkubjas (saate Rakett 69 2015.aasta võitja).

Tamsalu koolist võtavad inspiratsioonilabori tööst osa 10. klassi õpilased
Maiko Metsalu,