Tamsalu Gümnaasium kutsub külla!

Tamsalu Gümnaasium avab reedel  21. aprillil kell 13.00 – 18.00 uksed kõigile huvilistele. Terve päev on täidetud põnevate juhtumistega – saab näha, kuidas valmivad samal päeval koolis toimuva kunstikonkursi “Art nouveau tuleb kooli” tööd, osaleda Marju Bormeistri näituse avamisel, kuulata Teet Suure lugu ja võtta osa põnevatest töötubadest. Avatud on animatsiooni, patsipunumise, pärlitest ehete valmistamise, sõbrapaela punumise, viltimise, fotograafia, loomade joonistamise ja robootika töötoad. Noortele emadele õpetatakse, kuidas oma väikelaste kasvamist imelisel kombel jäädvustada ja väiksematele pereliikmetele on kohal näomaalijad. Tegevuste vahepeal on end võimalik kostitada kohvikus.

Täpne töötubade ajakava ja tutvustused ilmuvad peagi. Hoidke Tamsalu Gümnaasiumi koduleheküljel silm peal.

Rõõmsa kohtumiseni 21. aprillil!

Olete kõik oodatud!