18. aprillil peeti Lääne-Virumaa riigikaitset õpetavate koolide laskevõistlusi Gustav Lokotar’i rändauhinnale.

Põhikooli arvestus:
Ruben Kallaste – spordipüssi 10 lasku poiste arvestuses – 1. koht (92 silma), õhupüssi 10 lasku poiste arvestuses – 3. koht (52 silma)
Mari-Liis Meltsas –  spordipüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses – 1. koht (88 silma), õhupüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses – 2. koht (62 silma)
Emma Lotta Vikk – spordipüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses – 2. koht (86 silma), õhupüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses – 3. koht (49 silma)

Põhikooli arvestuses saavutas Tamsalu Gümnaasium võistkondliku 1. koha. Võistkonda kuulusid Mari-Liis Meltsas, Emma Lotta Vikk, Ruslan Gepner ja Ruben Kallaste.

Gümnaasiumi arvestus:
Keimo Kleitz – spordipüssi  10 lasku poiste arvestuses – 2. koht (86 silma), õhupüssi 10 lasku poiste arvestuses – 2. koht (62 silma)
Rene Põldmaa – spordipüssi  10 lasku poiste arvestuses – 3. koht (83 silma)
Elis Zarubin– spordipüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses – 1. koht (95 silma),  õhupüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses – 1. koht (69 silma)
Marianne Lapin –  spordipüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses – 3. koht (87 silma)
Reili Saukas –  õhupüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses – 2. koht (63 silma)

Gümnaasiumi arvestuses saavutas Tamsalu Gümnaasiumi samuti 1. koha ning võideti rändkarikas. Võistkonda kuulusid Elis Zarubin, Rene Põldmaa, Keimo Kleitz ja Käroly Seemann.

Kiidame tublisid laskjaid ja täname juhendajat Jaanus Raidlot!