22. septembril toimus juba traditsiooniks kujunenud 5.-12. klasside spordipäev. Õpilased võtsid meeskondadena omavahel mõõtu odaviskes, kuulitõukes, kettaheites ning pendel- ja teatejooksudes. Päev lõppes metsajooksuga. Kohtunikeks olid õpetajad, vabastatud õpilased olid aga heitealade juures abis.

24. septembril toimus muuhulgas näidistrennidele ka matkapäev. Matkapäeva ühildasime Maailmakoristuspäevaga. Iga klass valis endale meelepärase suuna või asukoha, kuhu matkates koristama suunduti. Koristati klassijuhatajate juhendamisel teeäärseid, parki, Kukelossi piirkonda, vana laululava juures ja teisi Tamsalus asuvaid piirkondi. Kokku korjasime ligi 600 liitrit prügi, mille hulgas muuseas ka liitrise purgi jagu suitsukonisid.

Täname kõiki osavõtjaid!