23.-30. septembrini leiab aset üle-Eestiline spordinädal, millest võtab osa ka meie kool. Spordinädala raames avanes huvilistel osa võtta kahest näidistrennist – karate ja BodyBalance.

Aulas viis Kriste Lauk läbi BodyBalance’i näidistrenni. BodyBalance baseerub jooga, tai-chi ja pilatese harjutustel, mis on rahuliku muusika saatel ühendatud tervikuks. BodyBalance on muuseas ka hea võimalus maandada pingeid ning leevendada depressiooni. Kriste trennid toimuvad esialgu teisipäeviti kell 17:15 Tamsalu Spordihoones.

Võimlas näitas Väino Mets noortele mõningaid karate- ning enesekaitsevõtteid. Näidisharjutusi viidi läbi üheskoos õpilastega. Karate trennid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti Tamsalu Spordihoones 18:30-19:25 lapsed, 19:30-21:00 täiskasvanud.

Täname treenereid, kes leidsid aega meie spordinädala ettevõtmistest osa võtta!