Sõbrapäev toimub 15. veebruaril (esmaspäeval). Sellel päeval pange selga roosad või punased riided. Lubatud on loomulikult kõik südamekesed ja lilled 🙂
Postkastid on raamatukogus ja algklasside maja teise korruse koridoris. Nende tühjendamine toimub mitu korda päevas.
Vahetundides toimuvad järgmised tegevused: tantsumäng (paaristants ajalehel), ÕE liikmed ja 10.klassi õpilased viivad selle siis läbi nii algklasside majas(4.vahetund) kui klaasgaleriis (kui klaasgalerii on veel sel ajal suletud, siis koridorides). Samuti on võimalik vahetundides mängida lauamänge!
Paneme üles ka fotonurga, kus saab lahedaid sõbrapilte teha 🙂
Koolimajas liiguvad ringi ka kallistajad, kes kõigile kallistusi jagavad, loomulikult on sel päeval peaaegu kohustuslik ka ilma kallistajate abita kallistada läbi kõik oma sõbrad, kuid miks ma mitte need, kellega veel sõbruneda ei ole jõudnud :)!
Peale tunde toimub aulas sõbrapäeva kino. 1.-4. klass kell 14.00 (võivad tulla ka 5., 6. klassi õpilased). Ja vanemate õpilaste kino algab kell 16.00.

Muudame üheskoos olemise sõbralikuks ! 🙂