4. mail käisid Tamsalu Gümnaasiumi algklasside robootikaringi lapsed Tartus AHHAA keskuses FIRST LEGO League Jr. näitusel.

Selle aastane teema oli kuumissioon, kus lapsed pidi oma rühmades ehitama legodest raketi, selle oma maketile paigutama ning tööle programmeerima. Ürituseks hakati valmistuma juba mitu kuud varem, et kõik õigeks ajaks valmis jõuaks. Kuna üritus toimus AHHAA keskuses, oli kogu päev väga põnev. Lisaks robootikanäitusele sai AHHAAs ringi uudistada ja kogu sealsete atraktsioonidega tutvuda.

Tamsalu lapsi osales näitusel lausa 65. Kõik said endale ka lõpuks diplomid, väikesed meenepakid ning medalid ja jäid üritusega väga rahule. Õpilasi juhendasid Maris Uudeküll ja Velle Taraste.

Pilt: Maris Uudeküll

Vaata rohkem pilte FLL-il käigu kohta kooli kodulehe pildigaleriist.