Robootika ringi sissejuhatav üritus toimub 4. märtsil kell 10.00 Rakke Gümnaasiumis.

Päeva esimene osa algab kell 10.00, mis sisaldab robootika tegevuste tutvustust ja erinevaid töötubasid.

Päeva teine osa algab kell 13.00, mis võimaldab vaadata ja kaasa elada robootikaga eelnevalt tegelenud võistkondade võistlusele
(Kavas on NXT/EV3 robotikomplektide baasil ehitatud sumo- ja kiirendusautode võistlus ning slaalom. Lisaks tuleb kohapeal lahendada võistlusülesanne ja FLL võistlusel osalenud meeskondadel on võimalus robotimängus jõudu katsuda).

Tutvuma on oodatud 4.-7. klasside õpilased.

Tänaseks on robootikapäevale registreerimine lõppenud.

Täpsemat infot päeva kestvuse, toitlustamise jne kohta teatakse hiljem, sest see sõltub suuresti osalejate arvust. Seetõttu ongi vajalik eelnev registreerimine.

Bussitranspordi võimaldab kool. Väljasõit toimub koolimaja juurest 4. märtsil kell 09.00. Tagasisõidu kellaaeg sõltub päeva pikkusest.

Kaasa tuleb võtta vahetusjalanõud ning hea tuju!