“President Kersti Kaljulaid andis pühapäeval Anija mõisas üle külaliikumise Kodukant ja vabaühenduste liidu tunnustused kodanikuühiskonna tegijaile ning aasta vabatahtlikele. Aasta vabatahtlike kaasaja ja juhendajana pälvis au ja kiituse Tamsalu gümnaasiumi inglise keele õpetaja Anne Kraubner.” Virumaa Teataja artikkel

Anne on Mondo tegevustes olnud kaasatud juba aastaid olles keskendunud kahele valdkonnale – vastutustundlik tarbimine ja õiglane kaubandus ning koolihariduse toetamine Keenias.
Anne on vedanud Tamsalu kooli ja Keenias asuva Munganga keskkooli vahelist sõprussuhet ning tema eestvedamisel on Tamsalu kool toetanud nelja Keenia tüdruku kooliharidust, kellest kaks on tänaseks keskkooli lõpetanud. Pikemalt saab Anne tegevustest lugeda siit.

Foto: MTÜ Mondo

Oleme väga uhked!