24. aprillil toimus Pranglimise rahvusvaheline finaal. Finaalis osalesid  Eesti, Läti, Leedu, Sloveenia, Ukraina, Gruusia pranglijad.
Lääne-Virumaalt ainukesena pääses Eestit esindama meie kooli õpilane Eva-Maria Raudsepp, kes astus võistluses üles  neidude arvestuses. Eesti koondisesse pääsemiseks tuli tal osaleda kolmel etapil Eestis, tõestada enda paremust maakondlikus finaalis ja lõpuks Eesti sisesel finaal võistlusel. Pranglimise Eesti finaali 4. koht tõi talle võimaluse võistelda Eesti koondise koosseisus rahvusvahelisel Pranglimise finaalis, mis sel korral toimus veebis, varasematel aastatel on korraldavasse riiki kohale sõidetud.
Eestist pääses esindama 5 neidu. Kokku võistles rahvusvahelises finaalis 30 neidu. Eva-Maria saavutas 11. koha.
Eva-Maria on Pranglimisega tegelenud 9 aastat. Pääs rahvusvahelisele võistlusele avanes teistkorda. Üheksa aasta jooksul on Eva-Mariat toetanud  peast arvutamisel  – Elle Nurmsalu, Maarja Nahkur, Maire Tamm.
Palju õnne!