“Our Intangible Heritage, a Value for the Future” Tamsalu projektikohtumise raames täitus koolimaja partnerriikide Hispaania, Portugali ning Türgi külalistega.

Projektikohtumine algas tutvumisvooruga. Rühmad valmistasid koos plakateid, mille abil tutvustasid nad end teistele. Õhtu lõppes meeleolukate seltskonnamängudega. Huvilised said hiljem ujularõõme nautida Tamsalu Spordikompleksis õpetaja Maarja Hundi juhendamisel.

Projektikohtumise teine algas koolide tutvustamisega ning muistendite jutustamisega. Hiljem koostati üheskoos PowToonis iga riigi muistendite kohta minutipikkune multikas.
Pärast suunduti üheskoos õpetaja Reena Curphey juurde, kes õpetas meie külalistele, kuidas valmistada karaskit ning mulgiputru. Valmistati ise karaski kõrvale ka või.
Kolmas päev algas bussisõiduga Tallinna, kus külalisi ootas ees sisutihe Vabaõhumuuseumi külastus. Vabaõhumuuseumis räägiti neile Eesti ajaloost ning mängiti koos ka paar vanaaegset mängu.
Peale Vabaõhumuuseumi külastust oli meie külalistel veidi vaba aega. Ka ühe neiu vigastatud jalg meie külalisi ei heidutanud, üheskoos nauditi Tallinna vanalinna vaatamisväärsusi.
Külaliste neljanda päeva hommik algas võtmehoidjate viltimisega õpetaja Reena Curphey juhendamisel. Hiljem tutvustas Sirje Luik külalistele rahvariideid ning kannelt. Koos lustiti ning mängiti paar mängu.
Projektikohtumine lõppes ühise õhtusöögiga Tamsalu Kirsimarjas. Direktor andis külalistele üle meened. Külalised olid valmistanud oma Eestiskäigust ka meeleoluka video, mida hiljem üheskoos õhtu lõpetuseks vaadati.