Tänavu alustasime üheskoos järjekordset õppeaastat, sedapuhku 2020/2021. õppeaastat.

Selleks, et ka koos aktusel viibida, toimus tänavune üritus välitingimustes. Sellest õppeaastast asus Tamsalu Gümnaasiumi 1. klassidesse õppima üle 30 õpilase, keda juhatas aktusele tulevane 61. lend. Hiljem tutvuti üheskoos koolimajaga.

1. september polnud meie majas esimene ainuüksi 1. klassidele. Ka osa endiseid 9. klassi õpilasi leidis tee tagasi me juurde, küll aga juba gümnasistidena. 1. septembri seisuga on meie kooliperes õpilasi 363 – kolm rohkem kui eelmisel aastal samal ajal. Selle üle on vaid siiras rõõm!

Ka õpetajaid on meil sellel õppeaastal vahetunud. Meie kollektiiviga on liitunud Eva Jänes, Kerttu Urm ja Mihkel Tiganik. Eva on meie uus inglise keele õpetaja, Mihkel aga matemaatikaõpetaja. Kerttu on kohati multitalent – lisaks oma uuele rollile 5.a klassi klassijuhatajana, hakkab Kerttu õpetama eesti keelt ja kirjandust, inglise keelt, loodust, inimeseõpetust, informaatikat, kunsti ja ka käsitööd. Saab tegus aasta olema!

Soovime kõigile tegusat ja teadmisterohket uut kooliaastat!
Püsigem terved ja õnnelikud!