Õiglase kaubanduse austajad ja toetajad ühendasid oma jõud, et tähistada taas õiglase kaubanduse päeva. Rahvusvaheline kogukond tegi seda 13. mail nime alla “Fair Trade and the Planet”, tuues kokku tarneahela osapooled, et moodustada inimkett, mis viiks meid sümboolselt kestlikuma arengu suunas.

Eestis tähistati õiglase kaubanduse päeva 11. mail, tähistasime ka Tamsalu Gümnaasiumis. Tunnis kontrolliti teadmisi viktoriinidega ja vaadati erinevaid õiglase kaubanduse teemaga seotud videosid. Klasside peale valmisid pildid ja plakatid “Õiglane kaubandus ja mina”, mis nüüd koridori seinu kaunistavad. Vahetundide ajal kostitasid õpilased ja õpetajad koolikaaslasi õiglase kaubanduse märgistega toodetest valmistatud hea ja paremaga õiglase kaubanduse kohvikus.

Sügisel kuulutab MTÜ Mondo välja uued õiglase kaubanduse sõbrad. Loodetavasti saab ka Tamsalu Gümnaasium ametliku sõbratiitli!

Rohkemate piltide nägemiseks külasta galeriid.