Neljapäeval, 14.aprillil kogunevad Tamsalu Gümnaasiumi Harjumaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa ja Jõgevamaa kõige tublimad nutisportlased 1. klassi õpilastest kuni täiskasvanuteni. Toimuvad nutispordi Põhja piirkonna meistrivõistlused.

Tamsalu Gümnaasiumist on eelnevalt toimunud internetipõhiste (vaata nutisport.eu) etappide tulemuste põhjal võistlema kutsutud Anu-Liis Raudsepp 1.klassist, Eva-Maria Raudsepp 4.klassist, Maiko Metsalu 10. klassist ja abituriendid Kristina Pešehodko, Ketter Kõre ning Liis Vettik. Kokku on võistlema pääsenud 62 väikest ning suurt nutikat

Võistlejad hakkavad saabuma umbes kell 12. Avamine aulas toimub kell 12.30. Kõige nooremad alustavad võistlemist arvutiklassis kell 13, 4.-7. klass kell 14 ja neist suuremad kell 15. Parajasti mitte võistlevad osalejad saavad võistluste käiku jälgida auditooriumis suurelt ekraanilt. Võistluste lõpetamine ja autasustamine toimub kell 16 aulas.

Palun kõigil õpilastel ja õpetajatel korraldada oma tegemised ja liikumised sel kombel, et see võistlejate keskendumist vajavat mõttetegevust ei häiriks. Tänan kõiki, kes võistluste korraldamisel kaasa aitamas.

Hoiame pöialt ja soovime edu!