NUTISPORDI Kesk-Eesti piirkonnafinaal toimus 19. märtsil Palamusel.

Eelvoorude tulemuste alusel kutsuti meie kooli õpilastest piirkonnafinaali 14 tipp- ja 2 rahvasportlast, samuti 2 õpetajat.

Järgnevalt 6 parema hulka jõudnud võistlusgrupiti (sulgudes koht piirkonnafinaalide vabariiklikus koondtabelis):
2.-3. klass: I Anete Riin Tell (25.) III Emili Uudeküll (46.) 4. Heili Insler (50.) 5. Alexandra-Mariah Rõuk (57.)
4.-5. klass: III Anu-Liis Raudsepp (22.)
6.-7. klass: I Eva-Maria Raudsepp (2.)
8.-9. klass: II Mari-Liis Freienthal (15.) 5. Maarja-Liis Nirgi (34.) 6. Germo Partsioja (37.)
Rahvaspordi B-grupp: I Lilit-Lydia Raudvee (6.)
Täiskasvanud: II Mare Viks, 4. Velle Taraste

Piirkonnafinaali võitjatena on taganud endale pääsu 8. aprillil Haapsalus toimuvasse Nutispordi Eesti MV finaali Anete Riin Tell ja Eva-Maria Raudsepp. Samaaegselt ja samas kohas toimuvas Eesti koolide karikavõistluse finaalis kuuluvad lisaks neile Tamsalu Gümnaasiumi võistkonda veel Anu-Liis Raudsepp ja Mari-Liis Freienthal. Jõudu ja tahet valmistumiseks! Fännidel pöidlad pihku 🙂