Märtsikuust on meil kollektiivis paar uut nägu juures, üheks neist Triin-Merilyn Õispuu.

“Olen lõpetanud bakalaureuse Tartu Ülikoolis geograafia osakonnas ning alates sügisest õpin gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja erialal. Minu üheks suureks unistuseks juba väiksest peale on olnud õpetajaamet.

Praegusel keerulisel ajal otsustasin pakkuda end appi vabatahtlikuna, mis annab mulle võimaluse saada kogemusi ning samas on ka heategu õpetajale. Hetkel saan anda panuse olles matemaatika tundides abiõpetaja rollis, mille üle olen väga rõõmus.”

Meil on rõõm, et oled meiega!
Tere tulemast!

Teine uus nägu, kes meie kollektiiviga märtsikuust liitus, on Marika Kaljula. Marika on nüüdseks täitnud meie majas õppealajuhataja rolli juba pea kuu aega.

“Haridusvaldkonnas olen töötanud pea 25 aastat. Erinevatel ametikohtadel olen olnud koolitusfirmas, kõrgkoolis ning viimased 12 aastat üldhariduskoolis. Oma kooliteed alustasin Tamsalu Keskkoolis, milles sain käia ainult esimese klassi. Seda põnevam on tagasi olla.

Peale tööd pakuvad mulle väljakutseid mu oma teismelised pojad ning kodu sisustamise ja ehitamise  protsess. Ootan juba kevadet, et jätkata ka oma aia loomist. Praegu võin küll klassikute kombel öelda, et kõik-kõik on uus …”

Meil on rõõm, et oled meiega!
Tere tulemast!