25. novembril toimunud Robotexi võistlusest Näituste messikeskuses Tallinnas võtsid osa Tamsalu Gümnaasiumi 3.b ja 4.b klassi õpilased, kes said Insplay Lego WeDo III osas kahest väljaantud eripreemiast ühe. Auhinnaks saadi Blue-Bot robot, Strawbees robotikomplekt koos kahe isetegija komplektiga.

Kes Tamsalu Gümnaasiumi Robotexil esindasid?

3.b: Tamsa nupsikud- Live laulupidu (Evelina Pešehodko, Kärol Virks, Kertrud Kõre, Anna-Laura Pugast)
Tamsa poisid- Ökofarm (Kaur Valdok, Robin Jänes, Erik Piirsalu, Rait Alimov)

4.b: Tamsa tulnukad- Tulnukate jalka (Melissa Kumm, Janne-Liina Neeme, Angela Voitov, Regiina Oliinik, Suzanna Stoliar)
Tamsa kutid- Maaelu (Klevis Klaas, Denis Kuranov, Mihail Sepp, Marten Jaaniste)
Tamsa everybody- Robex-Ki (Taavi Deket, Taimo Teer, Kairo Nõmtak, Mari-Ann Rõuk)

Kiidame! Tänu õpilaste juhendajale Maris Uudeküllile.

Rohkem informatsiooni Robotexi kohta siit.