Meie kooli Õpilasesinduse liikmed osalevad Eesti Õpilasesinduste Liidu Lääne- ja Ida-Virumaa Regionaalsel koolitusel.

 

Regionaalsed koolitused toimuvad 7 erinevas maakonnas, mis on seekord suunatud põhiliselt koolidele, kes pole EÕEL liikmeskoolid. Oodatud on ka meie liikmeskoolid, kus õpilasesindus on uus või ei toimi nii, nagu see võiks toimida. Regionaalsetel koolitustel teavitatakse õpilasi täpsemalt Eesti Õpilasesinduste Liidu tegevustest ning arutatakse koolide õpilasesinduste ülesandeid ja kohustusi. Samuti saavad õpilased üritusel omavahel arutada, mis tekitab neile muresid kooli õpilasesinduses ning mida tuleks nende arust muuta.

 

Lääne- ja Ida-Virumaa Regionaalne koolitus toimub 16.märtsil Sõmeru Vallamajas (Kooli 2, 44305 Sõmeru,  Lääne-Virumaa). Üritus on ühepäevane, algab 9.30 kohalolijate registreerimisega ning lõpeb orienteeruvalt 14.00 paiku.

Kohal on kõige aktiivsemad õpilased Lääne- ja Ida-Virumaalt!

Oodata on ühte sisukat ja meeleolukat päeva, kus töö ja lõbu käivad käsikäes. Toimuvad asjalikud arutelud õpilasi puudutavatel teemadel. Meelt lahutavad esinejad.

Tamsalu Gümnaasiumi Õpilasesinduse liikmetest võtavad osa järgmised õpilased:

Eliis-Meredy Klemmer

Karolin Paist

Getriin-Liisbet Veeremaa