23. septembril osalesid õpilased Rakveres toimunud Eesti Meistrivõistlustel sumos. Seekord selgitati eesti sumo paremik vanuserühmades kuni 14-aastased, 16-aastased ja 18-aastased.

Anu-Liis Raudsepp saavutas vanuserühma kuni 14-aastased oma kaaluklassis 1. koha.

Eva-Maria Raudsepp saavutas kuni 14-aastaste seas oma kaaluklassi 1. koha, absoluutkaalu 3. koha, kuni 16-aastaste vanuserühmas 2. koha ja 18-aastaste vanuserühmas samuti 2. koha.

Romel Seemann tuli võistlustel esikolmikusse neljal korral: 3. koht (U18 absoluutkaal), 2. koht (U18 kuni 90 kg),  1. koht (U16 oma kaaluklass) ja 2. koht (U16 absoluutkaal).

Käroly Seemann võitis kaks 3. koha medalit, ühe U18 oma kaaluklassis ja teise absoluutkaalus.

Tulemuste põhjal said Eva-Maria, Anu-Liis ja Romel õiguse esindada Eestit oktoobris toimuvatel Euroopa Meistrivõistlustel sumos.

Kiitus maadlejatele ja aitäh treeneritele Lembit Kalterile ja Meelis Höövelsonile!

Anu-Liis psejdestaalil (1. koht)

Eva-Maria pjedestaalil (1. koht)

Õpilasi treenib Lembit Kalter.