Neljapäeval, 12. aprillil osales Tamsalu Gümnaasiumi neljaliikmeline esindus Jõgevamaa Gümnaasiumis toimunud Eesti võistkondlikel karikavõistlustel Nuti-Mati matemaatikas.

Keskmise suurusega koolide hulgas saavutati II koht.

Samal ajal ja samas kohas selgitati välja ka Eesti III meistrivõistluste paremad individuaalselt.
Eesti meistriks 6.-7. klassi arvestuses tuli meie kooli 6. klassi õpilane Eva-Maria Raudsepp. Tema 3. klassis õppiv õde Anu-Liis Raudsepp saavutas 5. koha 2.-3. klassi õpilaste seas. Abiturient Maiko Metsalu tuli 10.-12. klassi õpilaste seas hinnatavale 7. kohale ja tema väikene kooliõde Anete Riin Tell tublile 8. kohale 1. klassi õpilaste konkurentsis.

Karikavõistluste finaalis kuulusid kooli võistkonda nimetatud neli õpilast. Selleks, et finaali pääseda , osaleti aga kogu õppeaasta vältel toimunud mitmeetapilistel eelvõistlustel, mille käigus andsid oma punktilisa kooli arvele veel Steven Sulg, Merlin Metsalu, Vladislav Zemski ja Leandra Baumann 3. klassist; Mairiin Vainus, Kerstin Nurmsalu ja Karis Kasekamp 7. klassist, Mari-Liis Freienthal ja Juhan Uudeküll 8. klassist ning Tony-Brei Vilbiks 12. klassist, kes kuulusid vähemalt ühel etapil neljast toimunust meie kooli seitsme parima võistleja hulka, kelle kohapunktide summa määras koolide paremusjärjestuse etapil ja kokkuvõttes pääsu finaalvõistlustele.

Tänud ja kiitus kõigile osalejatele ja nende juhendajatele!
Kõik saime nutikamaks ja osavamaks.
Võistlused on selleks õppeaastaks lõppenud, kuid trenniväljakud jäävad ka kevadel ja suvel avatuks 🙂

 

Pildil karikavõistluste finaali võistkond: Anete Riin Tell, Eva-Maria Raudsepp, Anu-Liis Raudsepp ja Maiko Metsalu.