25. mail leidis aset 51. Tamsalu laulu- ja tantsupäeva kontsert, seekordseks toimumiskohaks Tamsalu kultuurimaja. Nagu kontserdi pealkiri „Minu armastus“ vihjab, keskenduti sel aastal armastusele.

Lavalaudadel käis kokku ligi 300 lauljat, tantsijat ja pillimängijat. Publikule esitasid lugusid lasteaia laulurühm ja kooli koorid, tantsisid kooli ja kultuurimaja tantsurühmad koos külalistega Rakkest ning pillilugusid esitas kandleansambel. Vahetekste kandsid edasi Richard Liiv ja Lisete Altma.

Laulu- ja tantsunumbrite armastus väljendus oma kodukoha, lähedaste, tantsu ja muusika vastu. Laulu- ja tantsupäeva lavastajaks oli Kerli Relli. Lisaks Kerlile kuulub suur-suur tänu kõigile rühmade juhendajatele ja kontserdi abistajatele. Aitäh!

51. laulu- ja tantsupäeva kava

Veri Vemmeldab esitamas Kerli Relli seatud tantsu “Lilled juustes”
Pilt: Mai Kroonmäe

Lõpunumber “Vaid see on armastus”
Pilt: Mai Kroonmäe

Vaata rohkem pilte Tamsalu Gümnaasiumi kodulehekülje pildigaleriist.