Sel aastal toimus HeaTeoTöö päev 30. mail Tamsalus Wanas Waksalis. Osavõtjate seas oli nii 10. kui ka 11. klassi õpilasi, õpetaja Anne Kraubner ja huvijuht Mai Kroonmäe. Kogu tehtud töö käis Raili Freienthali, Toomas Kuke ja Urmo Paju juhendamisel.

Õpilased jagasid end nelja rühma. Igal rühmal olid oma ülesanded.

Nende hulka kuulusid:

• pööningukoristamine ja korstna lõhkumine;
  • aia riisumine ja sodi põletamine;
  • puude ja põõsaste saagimine;
  • majas sees seinte puhastamine.

HeaTeoTöö päev kestis 4 tundi ning selle aja jooksul sai palju ära tehtud. Pauside ajal pakkus Raili Freienthal töölistele rabarberi purukooki, kohupiima rosinakooki ning kohvi ja mahla. Päeva lõpus söödi koos hernesuppi.

HeaTeoTöö päeva eesmärgiks on koguda raha MTÜ Mondo Tarkusefondi ning selleläbi toetada Tamsalu Gümnaasiumi sõpruskooli, Munganga keskkooli, tütarlaste haridusteed gümnaasiumis. Tütarlaste jaoks  koguti seekord 100 eurot. Järgmine annetus Tarkusefondi tuleb juba järgmise HeaTeoTöö päeva järel.

Rohkem HeaTeoTöö päeva kohta SIIT.