3. novembril toimus Vinni-Pajustis viies Vinni Espitsjoon.

Meeskonnad koostasid autonoomsete robotite näituse, mille teemad iga tiimi jaoks loositi raamatust „Karupoeg Puhh“. Meeskondade ülesandeks oli ehitada mudel, joonistada poster ja luua lõppeesmärgina üks tore lugu Vinni Puhhile.

Mudeliehitusvõistlusel osalesid õpetaja Maarit ja tema tütar Liisa, kelle mudelid näitusel ka eksponeeriti.

Vinni Espitsjooni teine osa koosnes võistlusest. Võistkonnad programmeerisid kohapeal oma autonoomsed LEGO robotid takistusrada läbima.

Meie koolist osales kaks meeskonda. Võistlustulle astusid 4.b klassi õpilased Kaur Valdok ja Erik Piirsalu. Teise võistkonna, kuhu kuulusid 6.b klassi õpilane Sten-Lenar Nirgi ja 10. klassi õpilane Birgit Kristmann, robot läbis raja 2. parima tulemusega, tänu millele saavutati võistlusel 2. koht.

 

Vasakul õpetaja Maarit ja Liisa, Vinni Puhh ja teised mudeliehituses osalejad

Vinni Puhh kallistamas Erikut ja Kauri

Võistlusel teise koha saavutanud Birgit ja Sten-Lenar auhinda vastu võtmas

Kiidame!

Tänu robootika juhendajale Velle Tarastele õpilaste juhendamise eest.