Kuigi vastlapäev oli 16. veebruaril, tähistasime meie seda hoopiski täna. Paraku toimus see külma ilma tõttu tänavu sisetingimustes. Klassid kogunesid saali ja võimlasse, et 8. klasside juhendamisel võidu lustida.

Planeerisime igale klassile neli tegevust – täpsusvise, kotijooks, köievedu ja nimemäng. Meie õpilased on aga nii väledad, et kotid lagunesid joostes ära ja niivõrd tugevad, et tõmbasid köied katki. Ei jäänud muud üle, tuli improviseerida.

Mõeldud, tehtud! Kotijooks asendus slaalomiga ehk koonuste vahel tennisepalli põrgatamisega, arendamaks koordinatsiooni. Köievedu asendasime vana hea rahvastepalliga. Lõpp hea, kõik hea!

Täname 8. klasse ürituse läbiviimise eest ning õpetajaid Sirvet ja Kellyt, kes abistasid õpilasi! Täname ka teisi õpetajaid mõistva suhtumise eest, et päev sai toimuda just selliselt!

– Huvijuht Johanna ja sotsiaalpedagoog Marje