8. detsembril sai meie kooli õpilane Anella Veebel võimaluse võtta osa Teeviit 2017 paneeldiskussioonist “Karjääriplaan terveks eluks – kuidas õnnelik ja edukas?”. Toimus 45-minutiline diskussioon, milles lisaks Anellale osalesid Karin Kuimet (Ettevõtluskõrgkool Mainor), Liina Vallimäe (Tallinna Ülikooli karjäärinõustaja), Ahti Sepsivart (CV-Online Supernoored brändi karakterite looja) ja Erik Kangilaski (aktiivne noor, 3000 osavõtjaga spordipäeva korraldaja).

Eesmärk oli arutleda selle üle, milline karjääriplaan olla võiks, kui palju peatusi, suunavahetusi teel ette võib tulla ning kuidas planeerida oma elu ja karjääri nii, et tervis oleks hoitud, õnnetunne suur ja edu enda mõõdupuu järgi rahuludust pakkuv. Vestlus paneelil oli tulemuslik – üheskoos suudeti sisuliselt paika panna õnne- ja eduvalem.

Anella Veebel moodustas koos Karolin Paisti, Marta Kolde ja Lisanne Lindrega õpilasfirma Lacose, mille äriideeks on laktoosivaba ja taimsel baasil valmistatud süsijäätise tootmine.