Kohtumine Roberta Metsolaga

Esmaspäeval toimus noorte arutelu Euroopa Parlamendi presidendi Roberta Metsolaga ja sellele eelnev Tallinna Ülikoolis TLÜ ühiskonnateaduste õppimisvõimalusi tutvustav infotund. Osalesid 11. ja 12. klasside õpilased koos õpetaja Alari Maimrega.

Sõbrapäev

Eelmisel nädalal Merike Freienthali juhendamisel ja õpetaja Sirve Peitre kaasabil meisterdatud sõbrapäeva kaardid said jagatud.
Tamsalu õpilasesindus korraldas kohvikut, mis osutus väga edukaks. Täname kõiki ostlejaid!

Toimus stiilipäev – koolimaja oli täis punast, roosat ja südameid… ning seda just riietuse näol. Huvilised said tellida roose, et saata neid oma südamesõpradele või -sõbrannadele. Sarnaselt eelmistele aastatele, jagati ka tänavu kogu kooliperele hommikul kommi. Kultuurimajas toimus peotantsu õpituba ja sõbrapäevale pani punkti Superstaari saates võistelnud Marta Lotta Kukk.

Matkiti parlamendi tööd

Neljapäeval toimus Euroopa Parlamendi minimatke Tartu Annelinna Gümnaasiumis. Meie koolist osalesid Ruben Kallaste, Egert Talur, Lisandra Treimann ja Merlin Metsalu.

Kiidame

Lääne-Virumaa põhikooli keemiaolümpiaadil saavutas Emily Curphey oma vanuseklassis I koha. Tublid tulemused saavutasid lisaks Emilyle veel Leandra Bauman ning Kaur Valdok.
Õpilasi juhendasid õpetajad Tiia Raudsepp ja Riho Ringinen.

Lääne-Virumaa emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas Eliise-Marie Soll oma vanuseklassis III koha. Tublid tulemused saavutasid lisaks Eliise-Mariele veel Leandra Bauman ning Merlin Metsalu.
Õpilasi juhendas õpetaja Hannele Valdok.

Õnnesoovid ja edu järgmisteks olümpiaadideks!