Hea lapsevanem!

Järgmisel kolmapäeval, st 11. septembril toimub kell 18.00 kooli aulas Tamsalu Kooli esimene lastevanemate koosolek.

Ühe olulise teemana on meil vajalik kooli hoolekogu moodustamiseks lastevanemate seast välja valida 5 kandidaati. Hoolekogu ise on haridusasutuse juures alaliselt tegutsev organ, kelle ülesanne on haridusasutuse õpilaste, pedagoogide, haridusasutuse pidaja, õpilaste vanemate, vilistlaste ja haridusasutust toetavate organisatsioonide ühistegevus õppe ja kasvatuse suunamisel, planeerimisel ja jälgimisel ning õppeks ja kasvatuseks paremate tingimuste loomine.

Kui tunned, et oled valmis kooliga seotud olulistel teemadel kaasa rääkima ja kooli arengusse panustama, võid juba eelnevalt esita avalduse kandideerimise sooviga aadressile: direktor@tamsalukool.ee. Tähtaeg avalduse esitamiseks on 10.09.2024.

Üldkoosoleku kuupäeval on kohapeal samuti võimalik oma kandidatuuri esitada, esindajate valimine toimub lihthääletuse teel.

Parimate soovidega
Mihkel Kurg