2018. aastanumbri sisse mahtus lausa kolm HeaTeoTööpäeva. Sellist päeva, mil õpilased teevad tööd mõnes kohalikus ettevõttes, et teenitud tasu annetada sõpruskooli õpilaste hariduse toetamiseks, peab Tamsalu Gümnaasium alates 2015. aastast.

2018. viimane HeaTeoTööpäev toimus 28. augustil, mil oldi taas koos Tamsalu Wanas Waksalis, et ühise töö käigus aidata oma kodulinna ja toetada MTÜ Mondo Tarkusefondi kaudu oma sõpruskooli, Munganga keskkooli tüdrukute õpingut Keenias. Tööpäeval osalesid 12. klassi õpilased Tuule, Annabel, Lisanne, Liis, Melissa ja Ignat.

28. juunil toimus heategevuslik talgupäev. Anne Kraubneri ja tema tüdrukute abiga toetab Tamsalu Wana Waksal MTÜ Mondo Tarkusefondi kaudu Munganga keskkooli 50 euroga. Summa ei tundu suur, kuid nii Wana Waksali kui Munganga kooli jaoks on tehtud töö ja saadud summa olulised ja suure väärtusega.

Politseimaja ruumid on 90% ulatuses koristatud, veidi vaja veel meeste kätt ja julgust, et lõpuni korda teha.

Peab tõdema, et tüdrukud üllatasid oma suurepärase tööga – suur kelder sai peaaegu tühjaks. Tüdrukute tublidusest ja jõust räägivad pildid.

2018. aasta esimene HeaTeoTööpäev toimus 7. juunil Tamsalu Gümnaasiumis, osalesid 10. ja 11. klassi õpilased. Üheskoos puhastati samblast ja rohust kõnnitee kivisillutis. Tuju oli kõigil hea ja ühise pingutusega sai kõnnitee kenama ja värskema ilme. Nii saigi järjekordne heategu teoks. Koos teeniti 200 eurot.