Novembris toimus Tamsalu Gümnaasiumis juba kolmas maailmanädal, mille käigus koguti heategevuslikult raha MTÜ MONDO Tarkusefondi.
Tänaseks päevaks on selgunud ettevõtmise kokkuvõtted ning meie kool on korda saatnud heateo.

Kooli eesmärk oli heategevuskontserdi ja –laadaga koguda raha, et toetada ühte keskkooliõpilast Munganga koolist Keenias. Sealsete õpilastega ollakse kirjavahetuses juba neljandat aastat.

St Mathews Munganga keskkooli õpilane, keda Tarkusefondi kaudu toetame, on Farida Aluma Ali. Kooli kogutud summaga sai võimalikuks kaasa aidata Farida õpingute tasumisel.

Farida on sündinud 15. märtsil 1993.a ning ta on üheksalapselisest perest vanim. Farida on lõpetanud Lureko põhikooli eksamitulemustega 343/500. Põhikooli lõpetas ta juba 2009. aastal. Seejärel õppis Munganga keskkoolis 2 aastat, kuid suurte raskustega, sest pidevalt nappis raha koolimaksumuse tasumiseks. Rahaliste vahendite puudumise tõttu oli Farida sunnitud 2013-2014.a õpingud katkestama ning 2015. aastal oli Faridal jälle võimalus osaliselt kooli minna. Õppeedukus on tal väga hea: neljandal kohal 32 õpilase seas.
Faridale meeldib väga keemia ja ta soovib saada arstiks.

Suur tänu kõigile, kes kaasa aitasid ja toetasid!

Farida Auma AliFarida Tamsalu kirjadegaMunganga kooli välikäimlad