TÄNAME

Täname algklasside õpetajaid algklasside matemaatikanädala läbiviimise eest!

Täname Anne Kraubnerit, Riho Ringineni, Hannele Valdokit, Mare Viksi, Maarit Kukke, Maria Savinat ja Velle Tarastet õpilaste juhendamise eest maakondlikel olümpiaadidel!

Täname Hannele Valdokit ja Mare Viksi eesti keele ja kirjanduse ainenädala korraldamise eest!

Täname õpetaja Maie Nõmmikut 11. klassi õpilase Geiri Suure kaasuse juhendamise eest!

Täname õpetajaid Marika Jeeserit ja Reena Curphey’t akende jõulukaunistuste idee eest!

Täname õpetajaid Aivi Musta, Maarit Kukke, Maire Tamme ja Maria Savinat matemaatikanädala läbiviimise eest!

Täname õpetaja Anne Kraubnerit 12. klassi õpilaste Elis Zarubini ja Kert Pehapi juhendamise eest!

Täname õpetaja Maie Nõmmikut 9. klassi õpilaste Sandra Tinnuri, Enelin Mutso ja Kreete Freienthali loovtöö juhendamise eest!

Täname õpetajaid Reena Curphey’t ja Marje Lehte „Peakokad koolis” eest!

Täname 12. klassi õpetajate päeva korraldamise eest!