KIIDAME!


Jasmine Jennifer Pole III koht Eesti Maadlusliidu laste karikavõistlusel Tapal 16.02.2020.


Kristo Ojaste 4. koht Laste Karikavõistlustel kreeka-rooma maadluses Tapal 16.02.2020. Treener Lembit Kalter.


Artur Hallik I koht (M11), Frode Hallik 4. koht (M18) Alexela-Hawaii Express noortesarja III etapil 16.02.2020.


Annike Kaldaru (8. kl) III koht, Maarja-Liis Nirgi (10. kl) III koht Eesti koolinoorte 67. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus.

Tubli panuse andsid ka Sten-Lenar Nirgi (7. kl), Eva-Maria Raudsepp (8. kl), Sandra Tinnuri (9. kl) ning Liselle Kaldaru (12. kl).
Juhendajad Aivi Must, Maarit Kukk, Maire Tamm.


Emma Kivirand I koht (U13), absol. 4. koht, püstitas viis Eesti rekordit, tulemused summas 101kg (47+54) Ida-Virumaal, Tammikul,  Jõhvi valla noorte lahtisel meistrivõistlusel 08.02.2020. Treener Ahti Uppin.


Alex Legkov, Maarja-Liis Nirgi, Martin Pugast väga tubli esinemise eest ÜRO matkeks ettevalmistaval piirkondlikul rollimängul Tamsalus 07.02.2020.


Kertrud Kõre, Merlin Metsalu, Karmen Nõmmik, Taavi Deket II koht NUPUTA võistlusel 5.-6. klasside arvestuses 30.01.2020. Juhendajad Maria Savina ja Velle Taraste.

Alex Hokkonen, Emma Lotta Vikk ja Sten-Lenar Nirgi III koht NUPUTA võistlusel 7. klassi arvestuses 30.01.2020. Juhendaja Maarit Kukk.


Susanna Ly Ula I koht tulemusega 83kg (38+45) Mati Kulmu 12. mälestusvõistlustel ja lahtisel Eesti Masters MV Aravetel 25.01.2020. Treener Ahti Uppin.

Kaisa Kivirand II koht tulemusega 110kg (50+60) Mati Kulmu 12. mälestusvõistlustel ja lahtisel Eesti Masters MV Aravetel 25.01.2020. Treener Ahti Uppin.


Kristo Ojaste 8.koht Kohtla-Järvel toimunud vabamaadlusvõistlusel Nublust Nabini 25.01.2020. Treener Lembit Kalter.


Eva-Maria Raudsepp I koht Eesti koolinoorte 67. keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus 25.01.2020. Juhendaja Riho Ringinen.


Simmo Lait, Martin Pugast I koht proffide arvestuses Discgolf Academy spordipäeval Jõulumäel 24.01.2020.


Emma Lotta Vikk (7. kl) I koht, Annike Kaldaru (8. kl) I koht, Maarja-Liis Nirgi (10. kl) II koht, Marianne Lapin (11. kl) III koht, Liselle Kaldaru (12. kl) 4.-5. koht Eesti 2019/20. õa emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus 24.01.2020. Juhendajad Hannele Valdok ja Mare Viks.

Tubli panuse andsid ka Margus Sakk (7. kl), Eva-Maria Raudsepp (8. kl), Lilit-Lydia Raudvee (9. kl), Karis Kasekamp (9. kl), Richard Liiv (10. kl), Kirke Suur (10. kl), Geiri Suur (11. kl).


Anu-Liis Raudsepp III koht Põhja-Rootsis Sundsallis rahvusvahelisel maadlusvõistlusel “Sundsvall Wrestling Open 2020” 24.-26.01.2020. Treener Lembit Kalter.


Annike Kaldaru II koht, Eva-Maria Raudsepp III koht Eesti koolinoorte 67. füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus 18.01.2020. Juhendaja Riho Ringinen.


Tivo Theven Allmäe III koht rahvusvahelisel Läänemere projekti veebiviktoriinil. Juhendaja Anne Kraubner.


Lauri Aleks Landmann III koht, Martin Pugast 7. koht ja Maarja-Liisa Nirgi 10. koht maakondlikul gümnaasiumi inglise keele olümpiaadil 10. klasside arvestuses Rakveres 17.01.2020. Juhendaja Anne Kraubner.

Reili Saukas 10. koht maakondlikul gümnaasiumi inglise keele olümpiaadil 11. klasside arvestuses Rakveres 17.01.2020. Juhendaja Anne Kraubner.


Susanna-Ly Ula II koht tõstmises IV Kalev Pensa mälestusvõistlusel Kõrvemaal 11.01.2020. Treener Ahti Uppin.


Jaanus Laidus II koht püstolist laskmises Eesti Juunioride Meistrivõistlustel 11.01.2020. Juhendaja Jaanus Raidlo.


Jaanus Laidus I koht vanemate poiste õhupüstoli arvestuses Ülenurme GSK lahtistel MV 05.01.2020. Juhendaja Jaanus Raidlo.

Linette Pukk III koht kuni 10a. noorte arvestuses õhupüss istudes toelt 20 lasku 189 silma Ülenurme GSK lahtistel MV 05.01.2020. Juhendaja Jaanus Raidlo.


Artur Hallik M11 vanuseklassi II koht suusatamises Alexela-Hawaii Ekspressi noortesarja II etapil 04.01.2020. Tamsalu AO Suusaklubi.


Anu-Liis Raudsepp I kohtEva-Maria Raudsepp II koht kreeka-rooma ja naistemaadluse võistlused Elu Parimad Aastad Tartus 28.12.2019. Treener Lembit Kalter.


Jaanus Laidus II koht vanemate poiste õhupüstoli arvestuses vabariiklikel laskevõistlustel noortele Ülenurmel 22.12.2019. Juhendaja Jaanus Raidlo.

Ruben Kallaste II koht nooremate poiste õhupüstoli arvestuses vabariiklikel laskevõistlustel noortele Ülenurmel 22.12.2019. Juhendaja Jaanus Raidlo.


Anu-Liis Raudsepp III kohtEva-Maria Raudsepp II koht vana aasta lõputurniir naistemaadluses 21.12.2019. Treener Lembit Kalter.


Anu-Liis Raudsepp I kohtEva-Maria Raudsepp III koht rahvusvahelisel Vahuri Jõuluturniiril kreeka-rooma ja naistemaadluses Lähtel 14.12.2019. Treener Lembit Kalter.


Anu-Liis Raudsepp I koht Märjamaa Kapp võistlusel kreeka-rooma ja naistemaadluses Märjamaal 07.12.2019. Treener Lembit Kalter.


Kaarel Aalpere, Taavi Deket, Marten Langinen, Tristan Liblik, Henry Neeme, Aleks Nester, Ragmar Saukas, Mihail Sepp, Holger Soll, Klen-Markus Susi, Taimo Teer (U14) võidud R.Halliku Korvpallikooli ja Tartu Jaaguarite üle 24.11.2019. Treener Allan Ehte.


Emma Kivirand Eesti MV üksiktõstetes ja naiskondlik MV Tartumaal Mellistes 23.11.2019. I koht kk-55kg rebimises 46kg, I koht tõukamises 55kg. Püstitas kk-55kg uue Eesti rekordi vanuseklassis U13 summas 101kg. Naiskondlik II koht. Treener Ahti Uppin.

Kaisa Kivirand Eesti MV üksiktõstetes ja naiskondlik MV Tartumaal Mellistes 23.11.2019. II koht kk-59kg rebimises 49kg ja II koht tõukamises 57kg. Naiskondlik II koht. Treener Ahti Uppin.


Leandra Bauman, Kirke Konnapere, Kaisa-Karit Kreisling, Kertrud Kõre, Mari-Ann Rõuk, Suzanna Stoliar (U12) Korvpallivõistlused, võideti Viru-Nigula Hunte 12:10 ja Kadrina Karusid 23:8 Kadrinas 22.11.2019. Treener Allan Ehte.


Annike Kaldaru, Eva-Maria Raudsepp, Kerstin Nurmsalu, Sandra Tinnuri XXVI Virumaa matemaatikavõistlusel Tapal II koht 23.11.2019. Juhendajad Aivi Must, Maire Tamm.


Anu-Liis Raudsepp, Eva-Maria Raudsepp I kohad Vooremaa Auhinnavõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses Jõgeval 16.11.2019. Treener Lembit Kalter. 


Sergio Deket, Artur Hallik, Andry Malva, Marten Nurga, Georg Thomas Mätlik, Kris-Rigo Neeme, Sebastian Rego, Evgeni Sepp, Feliks Uiboaed, Allar Värs (U12) TalTech BS/Kiili SK vs Kadrina/Tamsalu 20:32 Paides 10.11.2019. Treener Allan Ehte.


Kaarel Aalpere, Taavi Deket, Marten Langinen, Tristan Liblik, Henry Neeme, Aleks Nester, Ragmar Saukas, Mihail Sepp, Holger Soll, Klen-Markus Susi, Taimo Teer (U14) Rapla Korvpallikool vs Kadrina/Tamsalu 39:67 Paides 09.11.2019. Treener Allan Ehte.


Emma Kivirand Valga Eesti U20 MV I koht kk-55kg 95kg (42+53) 09.11.2019. Treener Ahti Uppin.


Anu-Liis Raudsepp, Eva-Maria Raudsepp I kohad Nublust Nabini sarja viimasel etapil vaba- ja naistemaadluses Põltsamaal 02.11.2019. Treener Lembit Kalter.


Martin Pugast III koht (MJ18) discgolfi võistlusel Prodigy Cup powered by Sportland – Kõrvemaa etapil Kõrvemaal 26.10.2019.


Emma Kivirand Abja –Paluojal Eesti MV U15 I koht kk-55kg summa 100kg (45kg rebimine +55kg tõukamine). Püstitas Eesti rekordid summas 100kg ja tõukamises 55kg. 19.10.2019. Treener Ahti Uppin.

Susanna-Ly Ula Abja –Paluojal Eesti MV U15 II koht kk-71kg 84kg (36+48). 19.19.2019. Treener Ahti Uppin.


Sandra Tinnuri, Enelin Mutso ja Kreete Freienthal Iisaku koduloomuuseumi eripreemia kodu-uurimiskonkursil Kohtla-Nõmmel 15.10.2019. Juhendaja Maie Nõmmik.


Elis Zarubin, Kert Pehap edukas esinemine Virumaa õpilaste kodu-uurimiskonkursil Kohtla-Nõmmel 15.10.2019. Juhendaja Anne Kraubner. Elis Zarubin sai kuulajate eripreemia ka parima esinemise eest.


Eva-Maria Raudsepp 5. koht sumo MM-il Jaapanis 12.-13.10.2019. Treener Lembit Kalter.


Romel Seemann 5. koht, 5. koht (U16) sumo MM-il Jaapanis 12.-13.10.2019. Treener Meelis Höövelson.


Martin Pugast II koht (MJ18) Tallinn Open 2019 discgolfi võistlustel Tallinnas 12.10.2019.


Anu-Liis Raudsepp I koht Tapa Maadluspäeval klassikalises-  ja naiste maadluses 12.10.2019. Treener Lembit Kalter.


Emma Kivirand Decažiais, Leedus I koht kk-55kg summaga 96kg (43+53). 11.10-12.10.2019. Treener Ahti Uppin.

Susanna-Ly Ula Decažiais, Leedus II koht kk-71kg summaga 86kg (38+48). 11.10-12.10.2019. Treener Ahti Uppin.


Anu-Liis Raudsepp I koht G.Vahari Mälestusvõistlustel klassikalises – ja naistemaadluses Lihulas 05.10.2019. Treener Lembit Kalter.


Eva-Maria Raudsepp I koht Türi Lahtistel Meistrivõistlustel vaba- ja naistemaadluses 05.10.2019. Treener Lembit Kalter.


Eva-Maria Raudsepp III koht (U16), 7. koht Euroopa Meistrivõistlused Sumos Ungaris 27.-29.09.2019. Treener Lembit Kalter.


Anu-Liis Raudsepp I koht ja parim turniiri naismaadleja L. Krenini Mälestusvõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses Paikusel 28.09.2019. Treener Lembit Kalter.


Romel Seemann I koht U16 (kuni 85kg), III koht (absoluutarvestus) noorte Euroopa meistrivõistlustel sumomaadluses Ungaris, Szigetszentmiklósis 28.09.2019. Treener Meelis Höövelson.


Marten Langinen, Ragmar Saukas, Gregor Kaljurand, Karl Oskar Vikk, Enari Mutso, Frode Hallik, Sergei Int, Sergei Jerjomin 9. klasside jalgpallivõistkond III koht Tapa valla koolide vahelise poiste jalgpalli karikavõistlustel Tapal 26.09.2019. Juhendaja Johanna Sinik.


Emma Kivirand Saldus Cup, Lätis 21.09.2019. I koht  kk-55kg  summaga 99kg (46+53). Rebimine 46kg uus Eesti rekord vanuseklassis U13. Treener Ahti Uppin.

Susanna-Ly Ula Saldus Cup, Lätis 21.09.2019. 5. koht kk-71kg. Treener Ahti Uppin.


Anu-Liis Raudsepp I koht E.Pütsepa Mälestusvõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses Võrus 21.09.2019. Treener Lembit Kalter.


Emma Kivirand Panevežis, Leedus 06.-07.09.2019. III koht kk-55kg summaga 97kg (45+52). Rebimine 45kg uus Eesti rekord U13 vanuseklassis. Treener Ahti Uppin.

Susanna-Ly Ula Panevežis, Leedus 06.-07.09.2019. 6. koht kk-71kg 81kg (36+45). Treener Ahti Uppin.