Kooli juhtkond avaldab kiitust tublidele õpilastele ning nende juhendajatele!

5.a klassi õpilased olid tublid joonistajad ning said äramärgitud Vabariigi Presidendi Kantselei poolt korraldatud kunstikonkursil „Minu Eesti“.

Saadetud joonistustööde eest said õpilased koos juhendajaga 1. detsembril 2015.a auhinnareisi Tallinna, mille raames külastati Kadrioru lossi, Riigikogu hoonet ja Presidendi Kantseleid.

Laekunud tööde galerii on leitav Kadrioru kunstimuuseumi Facebooki leheküljelt, mõned teosed on nähtaval Kadrioru kunstimuuseumi web-lehel http://kadriorumuuseum.ekm.ee/kunstikonkurss-minu-eesti/

Järgmise tunnustusena edastas Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts käesoleval nädalal Tamsalu Gümnaasiumi alljärgmised tänukirjad:

1) Tänatakse Tamsalu Gümnaasiumi õpilasi, õpetajaid ja juhtkonda laste tervise kuu joonistus– ja esseekonkursil osalemise eest.

2) Tänatakse Tamsalu Gümnaasiumi 2.b klassi õpilasi laste tervise kuu joonistus– ja esseekonkursil osalemise eest.

Üksikarvestuse osalejatele on tänukingituseks EAÜSi helkur.

EAÜSi juubeliaasta raames korraldatud joonistus – ja esseekonkursil osales peaaegu 1000 last – erinevates vanuserühmades esitati võistlusele kokku 201 kirja– ja 653 kunstitööd, millest 16 olid rühmatööd.