Vilistlased

Vilistlased2018-08-23T09:12:04+00:00

Kuld- ja hõbemedaliga lõpetajad

Lõpetajad 1961 – 2017

1960/61                                                             

 I lend                                                                          

  1. Lembit Hõbemägi
  2. Liina Kangur
  3. Aino Karilaid
  4. Eino Klement
  5. Kaie Konrad
  6. Heiti Kõiv
  7. Maire Lintner
  8. Maie Lomp
  9. Enna Lääne
  10. Tiia Lääne
  11. Maie Merilo
  12. Violetta Süld
  13. Aiu Tammur
  14. Heili Viirmaa

Klassijuhataja: Milvi Müürisepp

1961/62

II lend

  1. Villu Eesmaa
  2. Kalju Jõul
  3. Evi Kleits
  4. Anne Kolde
  5. Ülle Kruus
  6. Tiina Reinlo
  7. Anne Soitu
  8. Jüri Toomsalu
  9. Aadu Uudmäe
  10. Kulla Villand

Klassijuhataja: Ants Korjus

1962/63

III  lend

  1. Riina Anja
  2. Silvi Eesmäe
  3. Peeter Karilaid
  4. Mary Koonukõrb
  5. Jaak Olup
  6. Marietta Soikkonen
  7. Tiiu Tava
  8. Einar Valliste

Klassijuhataja: Ruubi Laimre

1963/64

IV lend

  1. Tiiu Are
  2. Tiina Graff
  3. Maie Eestalu
  4. Hille Joa
  5. Toomas Kalda
  6. Mati Kuuskman
  7. Malle Neu
  8. Priit Olup
  9. Reet Orgus
  10. Reet Plank
  11. Eha Saarep
  12. Mare Tint
  13. Mart Toomsalu
  14. Erika Tõnts
  15. Eda Valk
  16. Malle Viirmaa
  17. Hans Lepik
  18. Imbi Lepik

Klassijuhataja: Helga Tammerk

1964/65

V  lend

  1. Rein Karilaid
  2. Ain Kasekamp
  3. Elve Kungla
  4. Erika Petjärv
  5. Heldur Post
  6. Valentina Purdinen
  7. Mare Puuder
  8. Riina Sepp
  9. Ester Sõmer

Klassijutataja: Milvi Müürisepp

1965/66

VI  lend

  1. Jüri Beilmann
  2. Taimo Kullamägi
  3. Anneli Kreek
  4. Endla Puusemp
  5. Roland Sumre
  6. Ants Vahemets
  7. Tiina Väär
  8. Maire Trisna

Klassijuhataja: Azari Bõtškov

1966/67 

VII lend

  1. Helle Heinmaa
  2. Urmas Inno
  3. Valentina Ivanova
  4. Jaak Kalda
  5. Evi Kolk
  6. Merike Meremaa
  7. Aarne Merila
  8. Kersti Olup
  9. Raivo Prits
  10. Ludvig Sisask
  11. Rein Sulg
  12. Jüri Tamm
  13. Age Tammur
  14. Miralda Tovstik
  15. Eldur Varblane
  16. Mati Varblane
  17. Liia Irve
  18. Varja Kaseranna
  19. Ain Konrad
  20. Toomas Länts
  21. Avo Murakas
  22. Tiiu Parts

Klassijuhataja: Aksel Kuus

1967/68

VIII  lend

  1. Jaak Adler
  2. Peeter Deedin
  3. Eduard Devis
  4. Riina Hiiemaa
  5. Merike Inno
  6. Tiina Kangro
  7. Rein Karing
  8. Ellen Parts
  9. Rein Rõuk
  10. Peeter Sumre
  11. Raili Villmann

Klassijuhataja: Milvi Müürisepp

1968/69

IX lend (ei lõpetanud Tamsalu Keskkoolis)

  1. Toivo Alasoo
  2. Kaiu Olup
  3. Piret Selge
  4. Elvi Süvaorg
  5. Valeri Tammeleht
  6. Liivi Unukainen
  7. Reino Veielainen

Klassijuhataja: Azari Bõtskov

1969/70

X lend

  1. Mai Eilo
  2. Rein Elmik
  3. Valentina Keiv
  4. Laine Keller
  5. Maire Kirs
  6. Katrin Kukk
  7. Leo Matikainen
  8. Silvja Niit
  9. Mait Olup
  10. Marje Perm
  11. Leo Pukki
  12. Maie Radaste
  13. Eldur Roos
  14. Uko Roos
  15. Mari-Ann Rossmann
  16. Mati Tamm
  17. Sirje Tammekänd
  18. Tiina Thalfeldt
  19. Raivo Veltsmann

Klassijuhataja: Milvi Korjus

 1970/71

XI  lend

  1. Tiiu Beilmann
  2. Alar Inno
  3. Liivi Jalakas
  4. Tiit Kaur
  5. Madli Kirspuu
  6. Reet Kroon
  7. Lea Lillak
  8. Peeter Murumaa
  9. Taimi Peensalu
  10. Olev Raik
  11. Mare Randoja
  12. Uku Toom
  13. Eha Toomla
  14. Rein Toomla
  15. Sirje Trisna
  16. Anne Tänavots
  17. Viive Uudeküll
  18. Ira Vasilenko
  19. Tiit Viileberg
  20. Rein Vöörmann

Klassijuhataja: Malle Annus

 1971/72

XII  lend

  1. Mari Adler
  2. Mesike Eermann
  3. Enn Elmest
  4. Ivo Heinmaa
  5. Rein Järmann
  6. Jaak Juurik
  7. Andres Korjus
  8. Haja Kreek
  9. Merike Lõune
  10. Siiri Meremaa
  11. Ants Merila
  12. Margit Mill
  13. Maie Müürisepp
  14. Meelis Olup
  15. Ingrid Peeti
  16. Paavo Pent
  17. Riho Ringinen
  18. Elle Selber
  19. Anne Strepkova
  20. Raul Tanel
  21. Priit Truupõld
  22. Tiia Unukainen
  23. Tiit Unukainen
  24. Endel Vainsalu

Klassijuhataja: Azari Bõtskov

1972/73

XIII lend

  1. Ene Abner
  2. Inna Grube
  3. Eva Heinmaa
  4. Heigi Hirtentreu
  5. Ülo Kanarbik
  6. Anne Kannastik
  7. Ants Klaasimäe
  8. Vaike Komp
  9. Karin Kuntur
  10. Gunnar Kure
  11. Helle Künnarpuu
  12. Aleksander Lember
  13. Jaan Murumaa
  14. Raili Paavel
  15. Eha Perm
  16. Urve Piirits
  17. Karmo Poom
  18. Anne Püss
  19. Eve Saar
  20. Silja Seljamaa
  21. Laine Talts
  22. Maie Tamm
  23. Maie Tammekänd
  24. Sirje Tammeleht
  25. Voldemar Tovstik
  26. Vello Vesk
  27. Eesi Viirmaa

Klassijuhataja: Helga Tammerk

1973/74

XIV lend

  1. Liivi Aasa
  2. Kristi Assmann
  3. Rutt Ellemäe
  4. Eha Elmest
  5. Ants Jürjen
  6. Ly Kaasik
  7. Ülle Kallau
  8. Tiia Kasekamp
  9. Virve Kroon
  10. Marika Käro
  11. Ia Maileht
  12. Lilli Müürel
  13. Viktor Nikkarev
  14. Ülle Prual
  15. Rita Ringinen
  16. Tarmo Roosla
  17. Tiia Rässa
  18. Mati Tamm
  19. Eha Tiido
  20. Rita Veeret

Klassijuhataja: Ester Aesma

 1974/75

XV lend

  1. Ain Ainojõe
  2. Reine Hiie
  3. Maire Kabanen
  4. Evald Kasekamp
  5. Marika Kasekamp
  6. Õie Kivimäe
  7. Erika Kokuta
  8. Malle Kõre
  9. Luule Langinen
  10. Raili Langinen
  11. Silvi Lember
  12. Ivi Luhaste
  13. Meelis Mäkler
  14. Maila Nurm
  15. Katrin Pent
  16. Marika Perm
  17. Helgi Piht
  18. Ene Pill
  19. Sirje Puhasmägi
  20. Ivar Reimann
  21. Reet Saks
  22. Lemme Sammal
  23. Sirli Soidla
  24. Aivar Zarinš
  25. Maila Tellis
  26. Tiiu Uudeküll
  27. Mare Vainjärv
  28. Jüri Vipre
  29. Marika Vöörmann

Klassijuhataja: Eha Allmann

 1975/76

XVI lend

  1. Tiiu Aasma
  2. Maia Alemaa
  3. Ene Elango
  4. Jüri Jalakas
  5. Rita Joor
  6. Mihkel Kaaleste
  7. Tiia Kaasik
  8. Ülle Kalda
  9. Üllar Kallau
  10. Priit Kangur
  11. Leili Kindel
  12. Raivo Kleits
  13. Kalev Kuldner
  14. Valentina Kustova
  15. Laine Langinen
  16. Aavo Mamai
  17. Mati Meisalu
  18. Tõnis Mill
  19. Aivar Minumets
  20. Ülo Mäetamm
  21. Ants Mägi
  22. Aadu Männik
  23. Siiri Neeme
  24. Helve Nuhkat
  25. Krista Peeti
  26. Ilme Piht
  27. Kertu Poom
  28. Krista Prits
  29. Ly Püss
  30. Riho Raudsik
  31. Peep Raun
  32. Riho Rosmann
  33. Kalev Rõuk
  34. Tõnu Sepp
  35. Ene Strandman
  36. Ene Tärn
  37. Ilme Uiboaed

Klassijuhataja: Malle Annus

1976/77

XVII lend

  1. Toomas Aujärv
  2. Evi Herne
  3. Aivar Ilves
  4. Maie King
  5. Enn Kosletski
  6. Hillar Kure
  7. Leili Kuusk
  8. Ene Kõbas
  9. Marika Mühlberg
  10. Ülle Nirgi
  11. Elle Orgus
  12. Indrek Peil
  13. Maiu Puusepp
  14. Sulev Sammul
  15. Radis Zarinš
  16. Jaan Trump
  17. Aivar Vaht
  18. Piret Viirmaa
  19. Vesta Viirmaa

Klassijuhataja: Eha Allmann 

  1. Piret Ahi
  2. Arvo Allik
  3. Aivar Karro
  4. Arvi Keiv
  5. Märt Korjus
  6. Tõnu Laks
  7. Eigo Laur
  8. Rein Lillak
  9. Õilme Mägi
  10. Hilmi Olt
  11. Katrin Paist
  12. Ulvi Post
  13. Peep Põldmaa
  14. Ene Pärg
  15. Erika Rajadi
  16. Merli Riitmuru
  17. Helve Soosaar
  18. Jaan Trisna
  19. Raul Vaguri

Klassijuhataja: Milvi Korjus

1977/78

XVIII  lend

  1. Reet Aasmaa
  2. Tiina Altermann
  3. Ilmars  Butlers
  4. Eve Freienthal
  5. Heldi Hiiemaa
  6. Siiri Kaselt
  7. Sirle Kasesalu
  8. Leelo Kivest
  9. Ellen Kuusk
  10. Anne Laansalu
  11. Margit Mäkler
  12. Aime Ojasoo
  13. Erika Pajur
  14. Aivo Tamm
  15. Aavo Uiboaed
  16. Rita Vaiksaar
  17. Tiiu Viidemann
  18. Viktor Vällmann

Klassijuhataja: Tiia Toobal

  1. Aare Abram
  2. Einar Alanurm
  3. Marina Hiiemäe
  4. Aire Allikmets
  5. Endel Hirtentreu
  6. Eve Kaaleste
  7. Andrus Karro
  8. Riita Langinen
  9. Juta Leinberg
  10. Kaire Lepajõe
  11. Silvia  Nikkareva
  12. Signe Pajo
  13. Aleksander Pruul
  14. Mait Põldemaa
  15. Tiia Rebane
  16. Mati Talts
  17. Ester Tärn
  18. Toomas Uudeberg
  19. Urve Vainos
  20. Anu Vikk

Klassijuhataja: Helga Tammerk

1978/79 

XIX  lend

  1. Heli Aasa
  2. Eve Ilves
  3. Liivi Imala
  4. Aime Kivisto
  5. Malle Kull
  6. Tarmo Laks
  7. Merike Langinen
  8. Mehis Lass
  9. Tiiu Maaten
  10. Eldi Mäetamm
  11. Liivi Müürisepp
  12. Arvo Ojasoo
  13. Eve  Oomera
  14. Aide Otsak
  15. Tiina Piibeleht
  16. Mehis Põldemaa
  17. Ene Rebane
  18. Maarika Rehberg
  19. Arvi Tukia
  20. Heli Uuemäe
  21. Esta Vendla

Klassijuhataja: Anne Hiiop

  1. Ivo Altermann
  2. Laine Dubro
  3. Esti Jüris
  4. Silvi Kamla
  5. Eda Kask
  6. Kaja Kask
  7. Marina Kurotškina
  8. Kalle Kösta
  9. Maire Küngas
  10. Ülle Lauri
  11. Peeter Perm
  12. Evi Piht
  13. Mati Rand
  14. Kaja Sinioja
  15. Tarmu Tammerk
  16. Kalle Teinmann
  17. Maie Tellis
  18. Tiina Tiikmann
  19. Marika Toode
  20. Aira Vaguri

Klassijuhataja: Linda Reimann

1979/80 

XX  lend

  1. Tiiu Aunapuu
  2. Reet Goldberg
  3. Arkadi Hiie
  4. Endla Hoolma
  5. Kaie Igonen
  6. Toomas Kelder
  7. Marika Kokuta
  8. Küllike Laur
  9. Igor Loginov
  10. Urve Luigemäe
  11. Malle Meisalu
  12. Kersti Merila
  13. Merike Olt
  14. Ene Piiskoppel
  15. Sirle Põldmaa
  16. Lea Rannamets
  17. Eila Repo
  18. Külli Straus
  19. Toivo Tovstik

Klassijuhataja: Heidi Mägi 

  1. Kaido Kiek
  2. Silja Komp
  3. Külli Kösta
  4. Priit Künnapas
  5. Viktor Lind
  6. Aivar Mägi
  7. Ene Naska
  8. Anneli Reimann
  9. Merike Roosmaa
  10. Ülle Rätsep
  11. Helve Sireli
  12. Lea Tinnuri
  13. Terje Trisna
  14. Maie Tops
  15. Tiia Vaht
  16. Peeter Vaikmaa
  17. Malle Viskar
  18. Eve Väits

Klassijuhataja: Helga Tammerk

1980/81 

XXI  lend

  1. Tiina Enula
  2. Kaja Grauberg
  3. Tarmo Hiiemäe
  4. Kalev Jaanson
  5. Maire Kivisto
  6. Piret Kätt
  7. Kai Langinen
  8. Liia Leimann
  9. Viivi Lennuk
  10. Ly Rebane
  11. Ain Riks
  12. Enn Sahkur
  13. Luule Saksladu
  14. Ülle Sammul
  15. Toomas Soosaar
  16. Riina Uussalu
  17. Toomas Veepere

Klassijuhataja: Ellu Moisa

  1. Arno Evard
  2. Riina Ivanova
  3. Rein Junolainen
  4. Jaak Kabral
  5. Piret Kasekamp
  6. Ülle Kristmann
  7. Ira Kuznetskaja
  8. Rita Kõrgmäe
  9. Toomas Köörna
  10. Malle Maaten
  11. Aivar Malva
  12. Koit Mägi
  13. Aivar Reisenbuk
  14. Andra Ruuben

Klassijuhataja: Milvi Müürisepp

1981/82

 XXII  lend

  1. Riina Grassmann
  2. Aime Havi
  3. Anneli Ilves
  4. Urmas Kasesalu
  5. Ivar Kiik
  6. Taivo Koppel
  7. Airi Lepajõe
  8. Maimu Lepik
  9. Sulev Meigas
  10. Irina Mets
  11. Tiina Mühlberg
  12. Anne Neeme
  13. Marko Pomerants
  14. Elina Reinu
  15. Terje Ruuben
  16. Ülle Sahkur
  17. Einar Süvaorg
  18. Andrus Tõnts
  19. Merle Võrno

Klassijuhataja: Aino Aul

  1. Mati Allmäe
  2. Baiba Bõtškova
  3. Pauli Güppinen
  4. Maire Hein
  5. Heli Helenurm
  6. Kadri Kask
  7. Hille Laissaar
  8. Aivar Lande
  9. Krista Lepik
  10. Mari Nurk
  11. Ulvar  Pavlov
  12. Priit Pegonen
  13. Paavo Pentinen
  14. Sirje Torm
  15. Merle Viks
  16. Peeter Vällmann

Klassijuhataja: Maire Tamm

 1982/83

XXIII  lend

  1. Maire Arumägi
  2. Mati Kalvik
  3. Hannes Korjus
  4. Eda Lehter
  5. Signe Lomp
  6. Enno Mets
  7. Toomas Pedamäe
  1. Margit Püss
  2. Leelo Saksladu
  3. Anneli Seljamaa
  4. Heiki Sireli
  5. Eve Soosaar
  6. Age Vatsel
  7. Andra Vaguri
  8. Jaanus Veilberg

Klassijuhataja: Luule Reinberg

  1. Ene Abram
  2. Kuldar Assmann
  3. Olavi Güppinen
  4. Marina Härginen
  5. Alar Jürise
  6. Rita Kask
  7. Ille Krihvel
  8. Tiina Köörna
  9. Villu Leenpalu
  10. Heili Neeme
  11. Hille Novik
  12. Mati Perm
  13. Aidu Prual
  14. Marge Reinberg
  15. Rainer Retsold
  16. Heldur Rätsep
  17. Terje Savi
  18. Lea Sinik
  19. Taivo Tammeleht
  20. Heli Virks
  21. Aivar Võip

Klassijuhataja: Azari  Bõtškov

1983/84

 XXIV  lend

  1. Marge Leimann
  2. Hillar Männik
  3. Reeva Pakk
  4. Elar Peep
  5. Piret Pentinen
  6. Elme Pilv
  7. Kaja Pällo
  8. Toivo Raik
  9. Marika Remmet
  10. Leho Sinik
  11. Kalvi Soidla
  12. Pille Straus
  13. Marje Zäuram
  14. Meelis Uudeküll
  15. Anu Viileberg
  16. Anneli Väina
  17. Vello Väina

Klassijuhataja: Julia Komp 

  1. Roman Bõtškov
  2. Viljar Eesmaa
  3. Tiina Goldberg
  4. Tiina Grassmann
  5. Fjodor Ivanov
  6. Taimi Keir
  7. Kaire Komp
  8. Toomas Komp
  9. Marje Kuntur
  10. Sirje Moorpere
  11. Renna Nõva
  12. Raimond Paist
  13. Terje Püss
  14. Iflin Reisenbuk
  15. Sven Soovik
  16. Erika Tamm
  17. Toomas Tõnts

Klassijuhataja: Vaike Viileberg

1984/85 

XXV  lend

  1. Anželina Abaševa
  2. Arne Arumägi
  3. Eda Eensalu
  4. Andrus Griffel
  5. Kersti Gummel
  6. Kalevi Güppinen
  7. Marika Hallik
  8. Sulev Helenurm
  9. Hele Hiie
  10. Heli Kask
  11. Silvi Kiviväli
  12. Tiina Koppel
  13. Tõnis Kreek
  14. Mati Laansalu
  15. Marika Margs
  16. Raili Neeme
  17. Urmas Ojasalu
  18. Hillar Okas
  19. Elo Pomerants
  20. Eve Raik
  21. Anne Roosmaa
  22. Elle Sakslad
  23. Argo Schneider
  24. Eve Sinik
  25. Moonika Tukia
  26. Inga Vainumäe
  27. Velve Vardja
  28. Urve Viirg
  29. Anne Võip

Klassijuhataja: Malle Annus

 1985/86

XXVI  lend

  1. Aale Aer
  2. Tarmo Annus
  3. Tiina Bachmann
  4. Eivi Eesmaa
  5. Karin Gummel
  6. Heiki Hallik
  7. Jaanus Inno
  8. Tiiu Kabral
  9. Kaido Kasekamp
  10. Katrin Kelder
  11. Ave Kiiver
  12. Kaupo Kuusk
  13. Tõnu Kätt
  14. Reeli Mägi
  15. Imbi Novik
  16. Aivar Perm
  17. Piia Perm
  18. Mare Putku
  19. Jaaanika Raimet
  20. Terje Rannas
  21. Andrus Sahkur
  22. Ruth Selter
  23. Tanel Süvari
  24. Marje Tooming
  25. Kalle Tops
  26. Raigo Tops
  27. Vilja Tordik
  28. Reigo Torstenberg
  29. Helen Tähiste
  30. Ilvi Uudeküll
  31. Veiko Vettik
  32. Anneli Vikat

Klassijuhataja: Milvi Korjus

 1986/87 

XXVII  lend

  1. Jaane Aer
  2. Age Kiiver
  3. Rainer Kirsipuu
  4. Frank Kolde
  5. Maia Kovaltšuk
  6. Karin Kreek
  7. Tiit Kätt
  8. Leho Leimann
  9. Riina Lüide
  10. Annela Major
  11. Liina Orupõld
  12. Kairi Part
  13. Ilona Saar
  14. Raili Saarmets
  15. Malle Sahkur
  16. Priit Siiber
  17. Külli Toom
  18. Külli Vikat
  19. Edward Vikilov
  20. Merike Vuntus
  21. Eve Väina
  22. Tiina Vällmann

Klassijuhataja: Leida Tammeleht

 1987/88

XXVIII  lend

  1. Indrek Altermann
  2. Marika Budrikas
  3. Heiki Ennoja
  4. Hannes Griffel
  5. Anne Gummel
  6. Anneli Hüpponen
  7. Kaido Mägi
  8. Merle Nukka
  9. Hele Olde
  10. Tiia Orupõld
  11. Ilmar Perm
  12. Riho Reinberg
  13. Siret Saks
  14. Annely Süvari
  15. Assar Tops
  16. Karin Viirok
  17. Sirle Võrno

Klassijuhataja: Anne Hiiop

  1. Ruudo Annus
  2. Joanna Dello
  3. Virge Eermann
  4. Külliki Kaasik
  5. Kersti Kesküll
  6. Peeter Kuhi
  7. Harry Lindre
  8. Monika Molodost
  9. Ene Salekešina
  10. Janika Tamm
  11. Valev Tasuja
  12. Kaidi Toom
  13. Marge Torstenberg
  14. Alo Vahemets
  15. Villu Vettik

Klassijuhataja: Helga Tammerk

1988/89 

XXIX  lend

  1. Jelena Ageni
  2. Raili Freienthal
  3. Tiina Grauberg
  4. Anne Hundt
  5. Maie Ilves
  6. Galina Ivanova
  7. Merle Krihvel
  8. Aivar Kärner
  9. Jaanus Lass
  10. Aivo Leimann
  11. Kalle Luige
  12. Ursula Major
  13. Marko Martin
  14. Aare Matvejev
  15. Viljar Müürisepp
  16. Oleg Petin
  17. Gaili Pipenberg
  18. Kaire Pukki
  19. Ingrid Püss
  20. Meelis Rebane
  21. Kaili Roonet
  22. Evelin Steinberg
  23. Katrin Uudmäe
  24. Margus Vabamägi
  25. Tiit Vettik
  26. Ville Väär

Klassijuhataja: Luule Reinberg

1989/90 

XXX  lend

  1. Meelis Arumägi
  2. Janek Bõtškov
  3. Janek Habanen
  4. Hannes Heinmaa
  5. Ruth Heinsaar
  6. Helna Karu
  7. Külli Koort
  8. Margit Kork
  9. Tõnu Kuhi
  10. Urmas Lennuk
  11. Lea Leppasep
  12. Marika Matvejeva
  13. Pille Pihlap
  14. Danel Pleiats
  15. Kaido Pukki
  16. Renneli Saarmets
  17. Helen Saks
  18. Heli Sikka
  19. Merike Sirelpuu
  20. Aare Straus
  21. Tuuli Telg
  22. Katrin Toom
  23. Liivi Tõru
  24. Andrus Uudmäe
  25. Ülle Venig
  26. Jaak Vipper

Klassijuhataja: Külli Kõrgessaar

1990/91

XXXI lend

  1. Eimar Astok
  2. Andrus Kasekamp
  3. Mati Kleitz
  4. Margus Kärner
  5. Kristina Maimann
  6. Maria Mihailova
  7. Martin Minjajev
  8. Tarmo Nukka
  9. Margus Orren
  10. Jüri Orupõld
  11. Ülle Rammo
  12. Airi Roots
  13. Aandre Rosin
  14. Õnnela Silm
  15. Riivo Torstenbeg
  16. Marek Uibo
  17. Kalle Vahisalu
  18. Maarit Vaikmaa

Klassijuhataja: Maire Tamm

 1991/92

XXXII lend

  1. Kaire Areng
  2. Jaanus Arumägi
  3. Anneli Karu
  4. Marek Klemmer
  5. Piret Kork
  6. Margit Kuhi
  7. Jane Komp
  8. Aili Kuznetsova
  9. Ülle Luutus
  10. Jaanus Mutli
  11. Rita Murro
  12. Jüri Mürk
  13. Terje Mägi
  14. Tarvo Paukku
  15. Kristiina Paist
  16. Heili Piirits
  17. Marge Rebane
  18. Ave Rotka
  19. Kristi Salumets
  20. Jaanika Vikk

Klassijuhataja: Azari Bõtškov

1992/93

XXXIII lend

  1. Merike Hanson
  2. Margo Heinmaa
  3. Erik Kadarik
  4. Kaidi Kadarpik
  5. Terje Kesküll
  6. Kaire Kivisild
  7. Janek Kuningas
  8. Reeli Küngas
  9. Tauno Lempu
  10. Marju Lensment
  11. Mairi Luik
  12. Maarek Maimann
  13. Margus Martin
  14. Janne Merila
  15. Janne Mutli
  16. Toomas Mätlik
  17. Merike Orren
  18. Ragne Pakk
  19. Ebe-Kai Rohelaan
  20. Kristiina Soomre
  21. Ülle Straus
  22. Tiina Tamm
  23. Marika Tammekand
  24. Jaak Toom
  25. Rainer Tops
  26. Liina Tõnisson
  27. Rando Veskimeister
  28. Terje Viks

Klassijuhataja: Julia Komp

1993/94

XXXIV lend

  1. Kersti Adler
  2. Heivi Haavistu
  3. Helen Hoolma
  4. Külli Kaasik
  5. Rainis Kaljuvee
  6. Kati Kallasmaa
  7. Kristi Karuks
  8. Gunnel Koba
  9. Ruth Konrad
  10. Maris Kõrgmäe
  11. Piret Lehtmets
  12. Krista Lindre
  13. Aare Merila
  14. Marek Parts
  15. Margus Pendla
  16. Katrin Pilme
  17. Kristi Rammul
  18. Airo Reimann
  19. Risto Roonet
  20. Ethel Saar
  21. Marve Saluveer
  22. Triin Tamm
  23. Arvo Uudeberg
  24. Heivi Vainsalu
  25. Andrus Õunapuu

Klassijuhataja: Valentina Viilver

1994/95

XXXV lend

  1. Mellike Amur
  2. Kaimar Eilo
  3. Raili Hanson
  4. Marge Iho
  5. Kätlin Kuningas
  6. Kathleen Kuura
  7. Heret Liinve
  8. Andrus Lindeberg
  9. Laili Lõhmussaar
  10. Annely Lõo
  11. Eigo Post
  12. Kairi Raamik
  13. Kristel Randmaa
  14. Lehar Rannamets
  15. Kairit Ringinen
  16. Evely Salekešina
  17. Riina Siniväli
  18. Aune Suve
  19. Marje Torstenberg
  20. Edmund Tänavots
  21. Mait Uudeberg
  22. Urmas Uudmäe
  23. Ave Vahemets
  24. Rutt Veide

Klassijuhataja: Heidi Mägi

1995/96

XXXVI lend

  1. Kerli Eilo
  2. Kaja Hallik
  3. Margo Kivila
  4. Marge Kulev
  5. Aare Lember
  6. Merje Lensment
  7. Eno Menov
  8. Inga Morozova
  9. Meelis Mürk
  10. Andrus Normann
  11. Riivo Pentinen
  12. Mari Pikk
  13. Tauri Purkas
  14. Heidi Schults
  15. Mari Tamm
  16. Marko Tammiksaar
  17. Moonika Toomsalu
  18. Taimo Vesk

Klassijuhataja: Anne Hiiop

 1996/97

XXXVII lend 

  1. Kristi Aasa
  2. Meelis Angerma
  3. Gerly Erin
  4. Ahto Kallo
  5. Kadi Kanarbik
  6. Kalle Kasekamp
  7. Rolando Kolga
  8. Kristi Kruus
  9. Kaili Kuningas
  10. Katri Lempu
  11. Kristi Leppasep
  12. Madis Limberg
  13. Lilika Luhamaa
  14. Raul Murro
  15. Janek Muruvee
  16. Inga Novik
  17. Signe Pihlak
  18. Indrek Piibeleht
  19. Evelyn Rannaste
  20. Jenne-Liis Riibe
  21. Helen Sepp
  22. Renel Sikk
  23. Tiina Siniväli
  24. Reilica Štelter
  25. Monika Tammekand
  26. Angela Tammsaar
  27. Rainis Tiits
  28. Margit Torstenberg
  29. Andero Vaarik
  30. Reelika Vakker
  31. Tarvo Viirg
  32. Margot Vällmann

Klassijuhataja: Malle Annus

Klassijuhataja: Hannele Soosalu

1997/98

XXXVIII  lend

  1. Eno Astok
  2. Ahti Avloi
  3. Risto Hiiemaa
  4. Indrek Iho
  5. Igor Ilmojarov
  6. Janne Juurik
  7. Tiina Järv
  8. Katri Kanarbik
  9. Marge Klaas
  10. Karmo Klaasimäe
  11. Imre Kraubner
  12. Livar Liblik
  13. Kadi Lill
  14. Geidi Martin
  15. Evelin Müürel
  16. Virge Nõmman
  17. Mary Piibeleht
  18. Tanel Pukk
  19. Rainis Pärnpuu
  20. Kristo Raudam
  21. Katrin Roos
  22. Annika Rosin
  23. Aime Tamjärv
  24. Katrin Uudeküll
  25. Merit Vesk

Klassijuhataja: Anne Kraubner

1998/99

XXXIX lend

  1. Kristiina Dikovitš
  2. Agnes Egors
  3. Kaie Kasemets
  4. Kersti Kivioja
  5. Tarvo Klaasimäe
  6. Kaidi Kütt
  7. Kaido Kütt
  8. Pille Liblikmann
  9. Reelika Lindre
  10. Herki Loide
  11. Kadri Mutli
  12. Hele Mägi
  13. Herli Palli
  14. Heret Priimägi
  15. Tauno Pukk
  16. Rivo Pärn
  17. Ranno Siimus
  18. Inge Tomson
  19. Anneli Virks
  20. Oksana Voronina
  21. Maris Vällmann

Klassijuhataja: Maire Tamm

  1. Veroonika Aalmaa
  2. Kette Allmäe
  3. Ajjar Ausma
  4. Alar Avloi
  5. Kert Eding
  6. Evelyn Etty
  7. Kristi Kadarik
  8. Eve Kaljusaar
  9. Agur Kanarbik
  10. Kaja Klaasimäe
  11. Angela Kotšmareva
  12. Geidi Kruusmann
  13. Maarit Kukk
  14. Krista Kulev
  15. Tarmo Lukk
  16. Kalvi Noormägi
  17. Alar Näär
  18. Veronika Treimann
  19. Heiko Vainsalu
  20. Taavis Viilver
  21. Magnar Vipre

Klassijuhataja: Helga Tammerk

1999/2000

XL lend

  1. Gerli Aps
  2. Allan Aujärv
  3. Kairi Elmest
  4. Kalle Haavistu
  5. Ave Hirtentreu
  6. Helina Hoolma
  7. Margus Jaamaste
  8. Jaana Kivila
  9. Tõnis Klaasimäe
  10. Karin Kool
  11. Mari-Liis Kraubner
  12. Hedi Krünberg
  13. Katrin Kösta
  14. Kadri Limberg
  15. Gaidi Martin
  16. Arret Merila
  17. Relgi Nõmman
  18. Evelin Pae
  19. Orvet Priimägi
  20. Andreas Randmaa
  21. Keiu Raudsepp
  22. Siim Reinike
  23. Raido Rohtoja
  24. Greta Siispool
  25. Kätlin Tambla
  26. Kai Uudeküll
  27. Vikko Villak
  28. Andra Õunapuu

Klassijuhataja: Valentina Viilver

2000/2001

XLI lend

  • Argo Allik
  • Kadri Hein
  • Pille Hunt
  • Anna-Mia Ilves
  • Helerin Lainevee
  • Merlin Lessel
  • Anne Lill
  • Merily Mander
  • Heivi Mägi
  1. Merilin Müürel
  2. Jüri Pajuste
  3. Kirsika Peil
  4. Piret Peitre
  5. Karile Post
  6. Karin  Rand
  7. Mehis Rebane
  8. Siim Ringinen
  9. Svetlana Tšigina
  10. Aire Uudmäe
  11. Ave Uudmäe
  12. Aleksandr Vassiljev
  13. Annika Viidemann
  14. Telle Vildersen
  15. Helena Vipre
  16. Maarja Virks

Klassijuhataja: Azari Bõtškov

2001/2002

XLII  lend

  1. Reelika Aunapuu
  2. Liisi Griffel
  3. Aive Hirtentreu
  4. Jaana Kirs
  5. Kelly Kivisild
  6. Jana Kunder
  7. Merit Kungla
  8. Kaisu Kuris
  9. Siret Käär
  10. Helen Kösta
  11. Raido Küppar
  12. Karin Laansoo
  13. Maris Malva
  14. Merlin Nõmman
  15. Silja Peil
  16. Birgit Rässa
  17. Kaili Sirge
  18. Maiken Tamm
  19. Triin Tammeleht
  20. Gert Uiboaed
  21. Viljar Vahemaa
  22. Tauno Vettik
  23. Aive Virks

Klassijuhataja: Pille Lehemets

2002/2003

XLIII lend

  1. Diana Aps
  2. Kadri Arraste
  3. Ave Aujärv
  4. Triinu Hinn
  5. Marili Karu
  6. Kristi Kask
  7. Nele Lill
  8. Triin Limberg
  9. Taimi Lukk
  10. Eveli Post
  11. Heldi Raudsepp
  12. Kadri Raudsepp
  13. Piret Rässa
  14. Irma Siispool
  15. Siiri Sirge
  16. Sirli Steinberg
  17. Kadri Tikker
  18. Kairi Tukia
  19. Tiina Unukainen
  20. Siret Valliste
  21. Raina Vassiljev
  22. Andro Kirsipuu
  23. Taavi Saart
  24. Priit Zubarev
  25. Tõnis Tagel

Klassijuhataja: Valentina Viilver

2003/2004

XLIV

  1. Kristi Ehrlich
  2. Kristina Freienthal
  3.  Kristi Kallis
  4. Kairi Kivisild
  5. Jana Komp
  6. Marit Komp
  7. Simo Lõo
  8. Martin Malva
  9. Lauri Meisalu
  10. Margret Merila
  11. Kätlin Ojamaa
  12. Dmitri Okatov
  13. Olga Rebo
  14. Reelika Roosla
  15. Marius Rudenas
  16. Kaija Saart
  17. Igor Tatotško
  18. Ardo Uudmäe
  19. Grete Veepere
  20. Anneli Viilver
  21. Liina Õunapuu

Klassijuhataja: Anne Kraubner

 2004/2005

   XLV lend

  1. Andra Adler
  2.  Jaana Allik
  3. Jane Arva
  4. Heidi Kadarik
  5. Liina Kanarbik
  6. Egle Kiik
  7. Piret Lass
  8. Karmo Lomp
  9. Sigrid Mehine
  10. Merit Pedanik
  11. Jana Riks
  12. Helis Sikk
  13. Riin Sikka
  14. Timo Simonlatser
  15. Snežana Ševtsova
  16. Svetlana Ševtšuk
  17. Eleri Tennov
  18. Harles Tiitsmaa
  19. Reili Vassiljev
  20. Janne Villak
  21. Kelli Vällmann

Klassijuhataja: Malle Annus

2005/2006

XLVI lend

  1. Natalija Arlan
  2. Marjana Aun
  3. Kairis Baumann
  4. Elis Eesmaa
  5. Kairi Ehrlich
  6. Nadežda Eppik
  7. Klarika Hanson
  8. Kady Hinn
  9. Inga Januškevitšute
  10. Erko Jullinen
  11. Martin Kabral
  12. Karmen Korjus
  13. Kert Krünberg
  14. Karmen Kubjas
  15. Õnne Laansoo
  16. Ragne Larin
  17. Kristi Liivar
  18. Siret Moisto
  19. Kätlin Murel
  20. Kadri Mäetamm
  21. Liis Põlda
  22. Märt Pärna
  23. Anni Raigna
  24. Kauri Raudla
  25. Heleen Ravel
  26. Nikolay Stadnik
  27. Siim Suve
  28.   Epp Tagel
  29. Taavi Talah
  30. Artur Vaher
  31. Maris Veepere

Klassijuhataja: Lea Lõhmussaar

XLVII lend

2006/2007 

  1.   Mailis Alling
  2.    Marita Amur
  3.   Erkki Ennoja
  4.   Valdur Eesmaa
  5.   Gertu Gorin
  6.   Marilyn Jeeser
  7.   Kaido Keir
  8.   Julia Kotškina
  9.   Kätlin Kroll
  10. Kaido Kukk
  11. Tiiu Lauri
  12. Aleksandra Lorvi
  13. Anu Lukk
  14. Merle Merila
  15. Marju Pütsepp
  16. Indre Rannamets
  17. Ruth Rootsma
  18. Raimo Sikka
  19. Tiit Simonlatser
  20. Alyona Stadnik
  21. Kairi Tiikmann
  22. Egle Tiitsmaa
  23. Laura Tikker
  24. Andres Tukia
  25. Kadi Võrno
  26. Raido Õunapuu

 Klassijuhataja: Heidi Mägi

 XLVIII lend

2007/2008

  1. Ain Arraste
  2. Janek Baiduža
  3. Ergo Eesmaa
  4. Ede Hirtentreu
  5. Eliise Jeeser
  6. Viktoriya Epifanova
  7. Anna Jevtšišina
  8. Taimo Jullinen
  9. Kairi Kadarpik
  10. Grete Kruusmann
  11. Kriste Lauk
  12. Enno-Hendrik Lauri
  13. Vaiko Luigemäe
  14. Karmen Meisalu
  15. Helen Merila
  16. Kata Pedamäe
  17. Tauri-Jaan Pilme
  18. Rauno Priimägi
  19. Erkki Põldoja
  20. Risto Rosin
  21. Ange Saukas
  22. Meryt Saul
  23. Teele Taal
  24. Triin Tasuja
  25. Marit Villemsaar
  26. Allar Viimsalu

Klassijuhataja: Maie Nõmmik

XLIX lend

2008/2009

  1. Julia Gavrilova
  2. Mikk Kamla
  3. Anastassia Kirillova
  4. Katrin Kivirand
  5. Edgar Laansalu
  6. Siim Lait
  7. Karel Komp
  8. Maarjo Murumaa
  9. Eliise Niiduväli
  10. Kristjan Nurmsalu
  11. Ekaterina Ogilko
  12. Timmo Potivar
  13. Kerlin Põder
  14. Mikk Pärna
  15. Anti Saluste
  16. Tiivi Simonlatser
  17. Maris Uudeküll
  18. Age Vahemaa
  19. Tanel Vettik
  20. Siret Villmann

Klassijuhataja: Violetta Ilves

L lend

2009/2010

  1. Kadri Budrikas
  2. Jevgenia Delhman
  3. Oliver Eding
  4. Natalja Eppik
  5. Heiki Griffel
  6. Urve Hundt
  7. Kadri Hunt
  8. Kristin Intelmann
  9. Erik Jaanvärk
  10. Kristina Jerjomina
  11. Sirle Kaasik
  12. Taavet Kalev
  13. Kerli Keiv
  14. Martin Kivirand
  15. Kätlin Korn
  16. Kristi Kukk
  17. Maris Lanno
  18. Liis lillepea
  19. Leiko Luhamaa
  20. Hans Luik
  21. Tiiu Mürk
  22. Kaarel Nurmsalu
  23. Ruudy Peitre
  24. Sven Pihlakas
  25. Kerli Relli
  26. Katre Tamm
  27. Andra Treksler
  28. Kerly Veskimäe
  29. Annika Villmann

Klassijuhataja: Mare Viks

LI lend

2010/2011

  1. Angela Arviste
  2. Karel Eesmaa
  3. Liina Ehrlich
  4. Andre Kaasik
  5. Kristo Keiv
  6. Enelin Kiisla
  7. Liis Kivirand
  8. Jevgenia Kratško
  9. Maria Lande
  10. Kaaja Livak
  11. Karl Luik
  12. Triin Maasik
  13. Kerli Niiduväli
  14. Brita Palmiste
  15. Paula Pedamäe
  16. Tarvi Raus
  17. Randel Tops
  18. Triin Vettik
  19. Tiina Viilver
  20. Marju Villmann

Klassijuhataja: Anne Kraubner

LII lend

2011/2012

  1. Indrek Detkovski
  2. Anna Filippova
  3. Julia Filippova
  4. Kelly Griffel
  5. Tõnis Kasekamp
  6. Kristjan Keero
  7. Kaimo Keir
  8. Siret Kristel
  9. Kaili Kruuse
  10. Eiko Laine
  11. Markko Leimann
  12. Arlen Liivak
  13. Kristjan Olt
  14. Kaidi Piiskoppel
  15. Chris Proomet
  16. Inno Puusepp
  17. Merlin Reisenbuk
  18. Pärt Rohtmets
  19. Egel Saarela
  20. Marek Sikk
  21. Denis Zaitsev
  22. Ekaterina Timoškova

Klassijuhataja: Pille Lehemets

LIII lend

2012/2013

  1. Viktorija Dmitrijeva
  2. Diana Dudka
  3. Liis Järvamägi
  4. Marleen Kippar
  5. Caroli Lanno
  6. Anton Malkovski
  7. Annike Malva
  8. Brigita Perm
  9. Teele Rätsep
  10. Teele Sander
  11. Tuuli Talah
  12. Anne Uibopuu
  13. Inger Vaguri
  14. Ragne Veelma
  15. Mathjas Veeremaa
  16. Mehis Veilberg
  17. Katri Vuntus

Klassijuhataja: Maie Nõmmik

LIV lend

2013/2014

  1. Elina Burk
  2. Eva Jänes
  3. Getter Kasekamp
  4. Kristo Keero
  5. Triin Lainemaa
  6. Paul Luik
  7. Birgit Loune
  8. Sergei Makejev
  9. Virgo Neeme
  10. Cätlyn Okas
  11. Kauri Piiskoppel
  12. Edgar Pitirimov
  13. Ursula Potivar
  14. Priit Põldmaa
  15. Helen Rätsep
  16. Ege Saarela
  17. Sven Zubarev
  18. Kaur Tamm
  19. Kersti Treksler
  20. Agnes Vuntus

Klassijuhataja: Anne Kraubner

LV lend

2014/2015

  1. Martin Ausmees
  2. Triinu Eilo
  3. Dmitri Jerjomin
  4. Merike Järvamägi
  5. Henri Kallast
  6. Andres Kasekamp
  7. Toomas Kiisla
  8. Kaija-Liisa Kornelt
  9. Airi Kunder
  10. Allan Laansalu
  11. Nele Laht
  12. Kersti Liiva
  13. Amor Loune
  14. Anett Läänemets
  15. Egle Merilo
  16. Birgit Neeme
  17. Anette-Kristiin Olt
  18. Perli Raus
  19. Kaupo Saarmann
  20. Johanna Sinik
  21. Mihkel Takk
  22. Kristjan Tooming
  23. Grete Uudeküll
  24. Johannes Vask
  25. Christin Villmann

Klassijuhataja: Heidi Mägi

LVI lend

2015/2016

  1. Marjana Amur
  2. Ceilis Keermann
  3. Oliver Arthur Kikkas
  4. Anet Kivirand
  5. Keiti Kleitz
  6. Maiken Kõiv
  7. Ketter Kõre
  8. Kerttu Leimann
  9. Taavi Luik
  10. Rauno Matvejev
  11. Mairo Mälk
  12. Johhanna-Magdaleena Partsioja
  13. Kristina Pešehodko
  14. Diana Tiitsmaa
  15. Liis Vettik
  16. Mari-Ann Virunurm

Klassijuhataja: Valentina Viilver

LVII lend

2016/2017

  1. Kaidi Griffel
  2. Elnor Halilov
  3. Sten Kalev
  4. Ricco–Karol Klemmer
  5. Nikolet Kortšak
  6. Age-Djana Kruutmann
  7. Siiri Kunder
  8. Lisett Läänemets
  9. Andero Mitt
  10. Alar Tovstsik
  11. Getriin–Liisbet Veeremaa
  12. Hegle-Maris Veeremaa
  13. Helena Vuntus

Klassijuhataja: Tiia Raudsepp

LVIII lend

2017/2018

  1. Viktoria Aleksandrova
  2. Laura Ivanov
  3. Eliise Lindre
  4. Maksim Malkovski
  5. Maiken Matvejev
  6. Maiko Metsalu
  7. Taavi Oliinik
  8. Anu Reimann
  9. Helena Zarubin
  10. Natalja Tcherikova
  11. Riho Valdok
  12. Enely–Birgit Viks
  13. Tony–Brei Vilbiks

Klassijuhataja: Liivi Rünk