3. juunil toimus valla töötubade päev. Tamsalu, Tapa, Jäneda ja Lehtse 5. klassi õpilased kogunesid Tamsallu, 6. ja 7. klassi õpilased Tapale ja 8. klassi noored Jänedale.

Tamsalus jagati õpilased segavõistkondadesse. Meeskonnad käisid mööda Tamsalut erinevates punktides, kus neil tuli teha meeskonnatööd ja lahendada ülesanded nagu näiteks ühise kujundi moodustamine, pikkuse ja sünnikuupäevade järgi rivistumine, meeskonnast pildi joonistamine.

Ilm soosis igati sportlikku välisündmust. Päev lõpetati sooja kõhutäiega koolisööklas.

Tapal külastasid õpilased kaitseväge, tutvusid parkuuri põhitõdedega ja mängisid noortekeskuses meeskonnamänge. Jänedal külastasid õpilased Jäneda lossi ja läbisid seiklusorienteerumise raja.

Tapal kaitseväeosas sai proovida selga ajateenija varustust

Osalejate rivi Tamsalus

Üks võistkondadest moodustas ülesande lahendusena inimpüramiidi

Vaata rohkem pilte päevast Tamsalu Gümnaasiumi kodulehekülje pildigaleriist.