2. juuni möödus Tamsalus pidustuste lainel – tähistati Tamsalu kooli 150. ja Tamsalu laulu- ja tantsupäev 50. aastapäeva. Päeva avas sportlikult vilistlaste korvpall. Sellele järgnes rongkäiguga alanud laulu- ja tantsupidu, mille lavastuses võis kuulda vilistlaste kooliaegseid mälestusi. Tamsalus au sees hoitud rahvatants, koorilaul ja pillimäng lõppenud, oli aeg külastada koolimaja ning ühiselt süüa koolilõunat. Maja oli pidurüüs – kaunistatud õpilastööde näitustega. Õhtuks oodati külalisi aulasse kontsertaktusele, kus esinesid koolibändid ning jalga sai hilisõhtuni keerutada ka koolimaja ees. Kokku külastas koolimaja päeva jooksul üle 400 inimese. Päev oli meeleolukas ning Tamsalu koolipere tänab kõiki, kes päeva õnnestumisele kaasa aitasid ja soovib koolile, selle õpilastele, õpetajatele ja vilistlastele kõike head!