Tamsalu Gümnaasiumi 1.a, 1.b, 3.b ja 4.b klass võtavad klassijuhatajate Maiu Talja, Maris Uudekülli, Elle Nurmsalu ja Terje Kaldaru eestvedamisel osa Räpina Aianduskooli taimekasvatusprojektist „Tomatisõbrad”.

Projekti raames istutame tomatitaimed ümber, hooldame ja vaatleme kasvavaid taimi ning lõpuks muidugi maitseme endakasvatatud tervislikke tomativilju! Projekti käigus uurime, kuidas toimub tomati kasvatamine, kes on tomati sõbrad ja vaenlased, kuidas taimi väetada ja toestada. Ühine tomatitaimede kasvatamine kestab 10. maini 2019. Projektiperioodil on võimalik iganädalaselt vastata viktoriini küsimustele ja täita tabelit taime kasvu edenemise kohta. Samuti toimub mitu konkurssi. Lisaks on kõik osalejad oodatud pidama projektipäevikut – foto- ja/ või videoblogi. Ägedamad konkursitööd ja aktiivsemad osalejad saavad tunnustatud ja autasustatud.

Rohkem infot projekti kohta: https://aianduskool.ee/tomatisobrad/.

Hoiame taimede kasvul silma peal ja jagame projekti lõpus kogemusi ja pilte!

3.b klassi tomatitaimed