Kiidame

Kiidame2019-05-29T11:14:19+00:00

KIIDAME!


Romel Seemann 2. koht U18 -85kg, 3. koht mehed -85kg Sumo Euroopa karikaetapil Saksamaal Brandenburgis 25.05.2019. Treener Meelis Höövelson.


Kaisa Kivirand 3. koht 98. Eesti tõstemeistrivõistlustel Tallinnas Sparta spordiklubis 25.05.2019. Treener Ahti Uppin.


Anete Riin Tell, Markus Pärna, Helery Neeme ja Loviisa Roots 1. koht maakondlikul loodusloopäeval Väike-Maarjas 21.05.2019. Juhendajad Maarja Nahkur, Maris Uudeküll, Maiu Talja ja Marika Jeeser.


Martin Pugast  1. koht MJ18 klassis, 1. koht distantsivõistlusel Elva Prodigy Cup discgolfivõistlustel 18.-19.05.2019. Tamsalu Discgolfi spordiklubi.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht, Eva-Maria Raudsepp 1. koht Jõudi meistrivõistlustel maadluses Paides 18.05.2019. Treener Lembit Kalter.


Taimo Teer, Ruvim Stoliar, Mihail Sepp, Holger Soll, Klen-Markus Susi ja Robin Jänes võistkondlik 2. koht, Egert Eensalu, Henri Pugast, Sten-Lenar Nirgi, Ragmar Saukas ja Markus Selter võistkondlik 3. koht, Martta Raudsepp, Anu-Liis Raudsepp, Leandra Bauman, Kärol Virks ja Mari-Liis Meltsas võistkondlik 2. koht, Kärt Maasik, Kirke Konnapere, Mari-Ann Rõuk ja Suzanna Stoliar võistkondlik 3. koht Lääne-Virumaa koolide 4-võistlustel Rakveres 16.05.2019. Treenerid Liivi Rünk ja Tiiu Heinsoo.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht, Eva-Maria Raudsepp 4. koht Soomes Tamperes toimunud naistemaadluse võistlusel 11.05.2019. Treener Lembit Kalter.


Kristo Ojaste 3. koht kreeka-rooma maadlusvõistlusel Kehtna Liud Valtus 11.05.2019. Treener Lembit Kalter.


Anu-Liis Raudsepp 2. koht 4.–6. klassi arvestuses, 2. koht tüdrukute absoluutarvestuses, Anete Riin Tell 4. koht 1.–3. klassi arvestuses Lääne-Virumaa meistrivõistlustel males Rakvere Spordihoones 08.05.2019. Treener Peedu Vipper.


Egert Eensalu 3. koht Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel U16 poiste arvetsuses 05.05.2019. Treenerid Liivi Rünk ja Tiiu Heinsoo.


Sten-Lenar Nirgi, Henri Pugast, Karmen Nõmmik ja Kairo Nõmtak võistkondlik 8.-9. koht, Eva-Maria Raudsepp, Annike Kaldaru ja Eliise-Marie Soll võistkondlik 11. koht matemaatikavõistluse NUPUTA vabariiklikus finaalis Palamusel 04.05.2019. Juhendajad Kersti Oolup ja Maarit Kukk.


Tristan Liblik, Holger Soll, Artur Hallik, Aleks Nester, Marten Langinen, Marten Murga, Henry Neeme ja Kaarel Aalpere võistkondlik 2. koht korvpallivõistlustelt Soomest Järvenpäält 3.-5.05.2019. Treener Allan Ehte.


Gete Ilves 6. koht uurimistööga „Tamsalu Kooli 50-aastasest laulupidude traditsioonist“, Stefanie Kortšak raamatupreemia uurimistööle „Tamsalu Gümnaasium ja selle eelkäijad“ ajaloo-alaste uurimistööde võistlusel „Vabadus“ Vabariigi Presidendi auhindadele Tartus 03.05.2019. Juhendaja Maie Nõmmik.


Stefanie Kortšak 2. koht, Gete Ilves tunnustus loome- ja uurimistööde võistluselt „Kooliajalugu uurima!“ 02.05.2019. Juhendaja Maie Nõmmik.


Annike Kaldaru 2. koht, Lilit-Lydia Raudvee 2. koht ja Lääne-Virumaa Keskraamatukogu auhind põhikoolide kirjandivõistlusel 08.03.2019. Juhendajad Mare Viks ja Hannele Valdok.


Holger Soll 4. koht, Martta Raudsepp 5. koht, Laura Janis 1. koht, Eva-Maria Raudsepp 6. koht, Egert Eensalu 1. koht, Henri Pugast 6. koht, Ardo Aul 1. koht, Martin Pugast 3. koht  59. Vallimäe Karikajooksul ja Lääne-Virumaa U14 ja U12 vanuseklassi murdmaajooksu meistrivõistlustel 30.04.2019. Treenerid Liivi Rünk ja Tiiu Heinsoo.


Kaisa Kivirand 3. koht tõstmisvõistlustel Lätis 27.04.2019. Treener Ahti Uppin.


Mari-Liis Tšigina 9. koht pranglimise maailmameistrivõistlustel Kilingi-Nõmmel 27.04.2019. Juhendaja Maire Tamm.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht, Eva-Maria Raudsepp 2. koht, naiskondade arvestuses meeskondlik 3. koht Eesti õpilaste meistrivõistlustel vaba- ja naistemaadluses Põltsamaa Felixhallis 21.04.2019. Treener Lembit Kalter.


Kaisa Kivirand 2. koht U-17 meistrivõistlused tõstmises Abja-Paluojal 20.04.2019. Treener Ahti Uppin.


Ruben Kallaste 1. koht spordipüssi 10 lasku, 3. koht õhupüssi 10 lasku poiste arvestuses, Mari-Liis Meltsas 1. koht spordipüssi 10 lasku, 2. koht õhupüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses, Emma Lotta Vikk 2. koht spordipüssi 10 lasku, 3. koht õhupüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses, võistkondlik 1. koht põhikooli arvestuses Mari-Liis Meltsas, Emma Lotta Vikk, Ruslan Gepner ja Ruben Kallaste. Keimo Kleitz  2. koht spordipüssi 10 lasku, 2. koht õhupüssi 10 lasku poiste arvestuses, Rene Põldmaa 3. koht spordipüssi  10 lasku poiste arvestuses, Elis Zarubin– 1. koht spordipüssi 10 lasku, 1. koht õhupüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses, Marianne Lapin 3. koht spordipüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses, Reili Saukas 2. koht õhupüssi 10 lasku tüdrukute arvestuses, võistkondlik 1. koht gümnaasiumi arvestuses Elis Zarubin, Rene Põldmaa, Keimo Kleitz ja Käroly Seemann 18.04.2019. Treener Jaanus Raidlo.


Helery Neeme ja Jessica Int Lastekirjanduse keskuse eripreemia Õpilaste teadusfestivalil Eesti Rahva Muuseumis 16.-17.04.2019. Juhendaja Maris Uudeküll.


Karmen Freienthal, Mari-Liis Freienthal, Sten-Lenar Nirgi ja Tamsalu kooli endine õpilane Ander Eerits ehk võistkond TAMSA 3. koht köieronimise võistlusel üle-eestilisel robootikavõistlusel RoboMiku Lahing Viimsis 13.04.2019. Juhendajad Tiia Raudsepp ja Velle Taraste.


Jaanus Laidus 2. koht Ülenurme Gümaasiumi lahtistel meistrivõistlustel laskmises. Treener Jaanus Raidlo.

Karl Oskar Vikk võistkondlik 3. koht Fatpipe Eesti noorte meistrivõistlustes saalihokis U13 vanuses, põhiturniiri resultatiivsem mängija.

Martta Raudsepp, Karoliine Lindre, Kirke Konnapere, Laura Mätlik ja Melissa Kumm Virumaa Tütarlastekoori koosseisus hõbediplom Prahast Youngbohemian koorifestivalilt 22.-23.04.2019.


Võistkondlik 2. koht keskmise suurusega koolide arvestuses ja individuaalselt Eva-Maria Raudsepp 1. koht 6.-7. klassi arvestuses, Anete Riin Tell 5. koht 2.-3. kl. arvestuses, Mari-Liis Freienthal 9. koht 8.-9. klassi arvestuses, Anu-Liis Raudsepp 14. koht 4.-5. klassi arvestuses Eesti meistri- ja karikavõistlustel nutispordis Haapsalus 08.04.2019.


Kirke Konnapere 1. koht, Karmen Nõmmik 5.-6. koht 5. klassi arvestuses, Emma Lotta Vikk 2. koht 6. klassi arvestuses maakonna eesti keele olümpiaadil 05.04.2019. Juhendajad Mare Viks ja Marika Jeeser.


Liis Tomasov, Tuule Laansoo, Eliis-Meredy Klemmer, Marta Kolde ja Sandra Tinnuri eripreemia noorte murekohtade lavale toomise eest Lääne-Virumaa Kooliteatrite Festivalil Kundas 29.03.2019.

Kertrud KõreKaroliine Lindre ja Merlin Metsalu 1. koht Lääne-Virumaa maakonnas 3.-4. klassi õpilaste üle-eestilisel kirjandusvõistlusel. Juhendaja Terje Kaldaru.

Mari-Liis Tšigina 4. koht, Eva-Maria Raudsepp 10. koht 7.-12. klassi neidude seas pranglimise vabariiklikus finaalis 27.03.2019.

Eva-Maria Raudsepp 1. koht, Anu-Liis Raudsepp 2. koht vabamaadlusvõistlusel Nublust Nabini Põlvas 23.03.2019. Treener Lembit Kalter.

Annike Kaldaru 3.-5. koht 7. klassi arvestuses, Lauri Aleks Landman 4. koht ja Martin Pugast 7. koht 9. klassi arvestuses piirkondlikul inglise keele olümpiaadil 22.03.2019. Juhendaja Maret Kümnik.

Anete Riin Tell 1. koht, Emili Uudeküll 3. koht, Heili Insler 4. koht, Alexandra-Mariah Rõuk 5. koht, Anu-Liis Raudsepp 3. koht, Eva-Maria Raudsepp 1. koht, Mari-Liis Freienthal 2. koht, Maarja-Liis Nirgi 5. koht, Germo Partsioja 6. koht
Rahvaspordi B-grupp Lilit-Lydia Raudvee rahvaspordi B-grupi 1. koht NUTISPORDI Kesk-Eesti piirkonnafinaalis Palamusel 19.03.2019.

Jaanus Laidus 3. koht õhupüstolist laskmises, 2. koht ringmärki laskmises, 3. koht ilmuva märgi laskmises Põlva Spordikooli lahtistel meistrivõistlustel laskmises 17.03.2019.

Markus Pärna 3. koht, Sebastian Rego 3. koht, Albert Hokkonen 3. koht, Ignat Filippov 3. koht ja karikas “suurim võidutahe”, Kirke Suur 3. koht VII Kohtla-Järve lahtistel meistrivõistlustel kyokushinkai karates 16.03.2019. Treener Väino Mets.

Emili Uudeküll 2. koht, Emily Curphey 3. koht 2.-3. klassi tüdrukute arvestuses, Artur Hallik 1. koht, Sebastian Rego 2. koht 2.-3. klassi poiste arvestuses, Martta Raudsepp 2. koht 4.-5. klassi tüdrukute arvestuses,  Marten Langinen 3. koht 4.-5. klassi poiste arvestuses, Eva-Maria Raudsepp 3. koht 6.-7. klassi tüdrukute arvestuses, Kirke Suur 2. koht, Leandre Langinen 3. koht 8.-9. klassi tüdrukute arvestuses, Frode Hallik 1. koht 6.-7. klassi poiste arvestuses JAAAA koolide talvepäeval suusatamises Kõrvemaal 15.03.2019.

Eva-Maria Raudsepp 2. koht naistemaadluses kadettide Eesti meistrivõistlustel maadluses Paikusel 16.03.2019. Treener Lembit Kalter.

Sten-Lenar Nirgi  3.-5. koht maakonna matemaatikaolümpiaadil 6. klasside arvestuses 09.03.2019. Juhendaja Maarit Kukk.

Anu-Liis Raudsepp 3. koht, Steven Sulg 8. koht Mari-Liis Tšigina 1. koht, Eva-Maria Raudsepp 3. koht, Mairiin Vainus 5. koht, Mari-Liis Freienthal 6. koht ja Kerstin Nurmsalu 9. koht pranglimise piirkonnafinaalis.

Kristo Ojaste 4. koht rahvusvahelistel noorte 31. Kristjan Palusalu mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses 09.03.2019. Treener Lembit Kalter.

Anu-Liis Raudsepp Väike-Maarja valla aasta sportlik neiu 2018.

Geiri Suur 4. koht 10.-12. klassi arvestuses vabariiklikul rahvaluuleolümpiaadil “Mine metsa oma meemidega” 7.-8.03.2019. Juhendaja Mare Viks.

Jaanus Laidus 40 lasku õhupüstolist 1. koht, Rene Põldmaa 10 lasku lamades toelt 3. koht, Elis Zarubin 10 lasku lamades toelt 4. koht ja meeskondlik 4. koht Tamsalu Gümnaasiumile XI Eesti Vabariigi Iseseisvuspäevale pühendatud gümnaasiumide meistrivõistlustel õhkrelvadest laskmises 20.02.2019. Treener Jaanus Raidlo.

Kirke KonnapereJuhan UudeküllKerstin Nurmsalu ja Kaarel Aalpere žürii pooltluuletuste esiletoomine Haljala Kooli luulevõistlusel “Sportides tuleb pikkus, laiseldes laius”. Juhendajad Mare Viks, Hannele Valdok ja Marika Jeeser.


Eva-Maria Raudsepp ( I / II /6.-7. / 7. / 235), Anete Riin Tell ( I / 6. / 2.-3. / 2.a / 224), Mari-Liis Freienthal ( I / 15. / 8.-9. / 9.b /210), Steven Sulg (4. / 43. / 4.-5. / 4.b / 182), Maarja-Liis Nirgi ( III / 44. / 8.-9. / 9.a / 181), Alex Legkov (4./ 48. / 8.-9. / 9.a / 177), Alexandra-Mariah Rõuk ( 4. / 71. /2.-3. / 3.b / 164).
Sulgudes toodud koht Kesk-Eesti piirkonnas / koht vabariigis / vanuseaste / klass, milles õpib / kohapunktid nutispordi IV etapil.


Mari-Liis Tšigina maakonnas 1, vabariigis 5., Eva-Maria Raudsepp maakonnas 2, vabariigis 8., Anu-Liis Raudsepp maakonnas 2, vabariigis 56. pranglimisvõistluse III etapil.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht, Eva-Maria Raudsepp 1. koht maadlusvõistluse Nublust Nabini etapil Rakkes 16.02.2019. Treener Lembit Kalter.


Otto Haavistu, Kertu Saage ehk TMG1a lauamängude eripreemia Kolga kooli Legopäeval 09.02.2019. Juhendaja Maris Uudeküll.


Eva-Maria Raudsepp ja Annike Kaldaru 3.-4. koht 7. klassi arvestuses piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil 06.02.2019. Juhendaja Kersti Oolup.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht vanusegrupis kuni 12 a, Eva-Maria Raudsepp 2. koht täiskasvanute arvestuses Eesti Meistrivõistlustel Sumos Läänemaal Ristil 03.02.2019. Treener Lembit Kalter.


Analiis Veeremaa  1. koht 12. klassi arvestuses, Eva-Maria Raudsepp 4. koht 7. klassi arvestuses bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus 02.02.2019. Juhendaja Anneli Tell.


Anu-Liis Raudsepp, Sten-Lenar Nirgi, Eva-Maria Raudsepp, Maret Lande, Birgit Kristmann, Karmen Freienthal ehk meeskond TAMSA First Lego League (FLL) robootikavõistluse Pandivere eelvooru hindajate eriauhind 02.02.2019. Juhendajad Velle Taraste, Tiia Raudsepp.

Eliise-Marie Soll, Eva-Maria Raudsepp ja Annike Kaldaru võistkondlik 1. koht 7. klassi arvestuses, Sten-Lenar Nirgi, Maik Mattis, Holger Soll ja Karmen Nõmmik 2. koht 5.-6. klassi arvestuses võistkondlikul matemaatikaülesannete lahendamise võistlusel NUPUTA Rakveres 31.01.2019. Juhendajad Kersti Oolup ja Maarit Kukk.


Annike Kaldaru 2. koht, Eva-Maria Raudsepp 3. koht 7. klassi arvestuses emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus Rakveres 31.01.2019. Juhendaja Hannele Valdok.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht, Eva-Maria Raudsepp 2. koht Maalehe ja Maaspordikeskuse auhinnavõistlustel vabamaadluses Paides 27.01.2019. Treener Lembit Kalter.


Jaanus Laidus 3. koht Joa Pruksi 3. karikavõistlustel Ülenurmes 26.01.2019. Juhendaja Jaanus Raidlo.


Tuule Laansoo 2. koht,  Eliise Mõttus 3. koht 12. klassi arvestuses maakondlikul inglise keele olümpiaadil Rakveres 25.01.2019. Juhendaja Anne Kraubner.


Anu-Liis Raudsepp ( I / 5. /4.-5. / 4.b / 226 ), Maarja-Liis Nirgi (II / 15. / 8.-9. / 9.a /210 ), Anete Riin Tell ( I / 20. / 2.-3. / 2.a / 205 ), Steven Sulg ( III / 21. / 4.-5. / 4.b / 204), Mari-Liis Freienthal ( 4. / 34. / 8.-9. / 9.b /191), Eva-Maria Raudsepp ( 4. / 40. /6.-7. / 7. / 185), Alexandra-Mariah Rõuk ( II / 50. /2.-3. / 3.b / 175).
Sulgudes toodud koht Kesk-Eesti piirkonnas / koht vabariigis / vanuseaste / klass, milles õpib / kohapunktid nutispordi III etapil.


Geiri Suur 1. koht 10. klassi arvestuses, Liselle Kaldaru 3. koht 11. klassi arvestuses, Jarmo Raudvee 2. koht 12. klassi arvestuses riigikohtu kaasuskonkursil 14.01.2019. Juhendaja Maie Nõmmik.


Eva-Maria Raudsepp 1. koht, Anu-Liis Raudsepp 3. koht, Kristo Ojaste 3. koht Kohtla-Järvel naistemaadluse ja vabamaadluse seeriavõistlusel Nublust Nabini  1. etapil 12.01.2019. Treener Lembit Kalter.


Sergio Deket Kaitseliidu Viru maleva 2018. aasta kõige sportlikuma noormehe auhind Lääne-Virumaa aasta sportlaste tunnustamisel 09.01.2019.


Jaanus Laidus 1. koht, Ruben Kallaste 5. koht poiste õhupüstolist laskmises Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi lahtistel meistrivõistlustel õhkrelvadest laskmises 03.-06.01.2019. Juhendaja Jaanus Raidlo.


Mari-Liis Tšigina maakonnas 1., vabariigis 5., Eva-Maria Raudsepp maakonnas 3., vabariigis 12., Steven Sulg maakonnas 6., vabariigis 102. pranglimisvõistluse II etapil.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht Laste karikavõistlustel vaba- ja naistemaadluses Koigis 16.12.2018. Treener Lembit Kalter.


Eva-Maria Raudsepp 3. koht Lähte Jõuluturniiri kreeka-rooma ja naistemaadluses 15.12.2018. Treener Lembit Kalter.


Jessica Int Eesti Rahvusringhäälingu eripreemia noorte leiutajate konkursilt Tallinnas 05.12.2018. Juhendaja Maris Uudeküll.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht Laste Karikavõistluse 3. etapil vaba- ja naistemaadluses Jõgevamaal Pisisaares 02.12.2018. Treener Lembit Kalter.


Kristo Ojaste  7. koht, Maarten Maasikmäe  6. koht, Anu-Liis Raudsepp 1. koht, Eva-Maria Raudsepp 3. koht, Stellah Soon 5. koht Lääne-Virumaa Meistrivõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses 01.12.2018. Treener Lembit Kalter.


Eva-Maria Raudsepp maakonnas 2. koht, vabariigis 8. koht, Mari-Liis Tšigina maakonnas 3. koht, vabariigis 9. koht, Anu-Liis Raudsepp maakonnas 3. koht, vabariigis 92. koht pranglimisvõistluse I etapil. Juhendajad õpetaja Maire Tamm, Kersti Oolup, Terje Kaldaru ja Tiia Raudsepp.


Eva-Maria Raudsepp ( I / III /6.-7. / 7. / 231), Anu-Liis Raudsepp ( I / 15. /4.-5. / 4.b /210), Maarja Kõiv ( I / 16. /8.-9. / 9.b /209), Alex Legkov ( II / 18. /8.-9. / 9.a / 207), Alexandra-Mariah Rõuk ( I / 19. /2.-3. / 3.b / 206), Anete Riin Tell ( II / 36. /2.-3. / 2.a / 189), Mari-Liis Freienthal ( III / 47. /8.-9. / 9.b /178).
Sulgudes toodud koht Kesk-Eesti piirkonnas / koht vabariigis / vanuseaste / klass, milles õpib / kohapunktid nutispordi II etapil.


Geiri Suur 1. koht 10.-12. klassi vanusastmes etluskonkursil “Koidulauliku valgel” Tapa Gümnaasiumis 23.11.2018. Juhendaja Mare Viks.


Laur Vaher 5. koht Vooremaa 39. maadlusturniiril 17.11.2018. Treene Allan Vinter.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht, Eva-Maria Raudsepp 3. koht rahvusvahelisel naiste maadlusvõistlusel Daugavpilsis 16.11.2018. Treener Lembit Kalter.


Eva-Maria Raudsepp 6. koht vabariigis nooremas vanuseastmes Eesti koolinoorte loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus 10.11.2018. Juhendajad Riho Ringinen, Tiia Raudsepp ja Anneli Tell.


Sten-Lenar NirgiBirgit Kristmann meeskondlik 2. koht Vinni Espitsjooni programmeerimisvõistlustel Vinni-Pajustis 03.11.2018. Tubli osavõtt Kaur Valdok ja Erik Piirsalu, õpetaja Maarit ja Liisa. Juhendaja Velle Taraste.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht ja viie etapi üldvõitja tiitel, Eva-Maria Raudsepp 1. koht maadlusvõistluse Nublust Nabiks 12. hooaja võistlustel Rakkes 03.11.2018. Treener Lembit Kalter.


Emili Uudeküll  3. koht 25m selili ujumises, 5. koht rinnuliujumises Järvamaa ujumisvõistluse I etapil Paides 27.10.2018. Treener Mare Järv.


Geiri Suur 1. koht, Gustav Günther Keskküll 3. koht, Rait Alimov 3. koht, Sebastian Rego tunnustus ja medal julge pealehakkamise eest, Ignat Filippov 3. koht, Alexander Stadnik 3. koht VI Eesti meistrivõistlustel kyokushin karates Kohtla-Järvel 20.10.2018. Treener Väino Mets.


Kaisa Kivirand 1. koht (kaalukategoorias kuni 63kg) ja Eesti Meistri tiitel Abja-Paluoja tõstmisvõistlustel 13.10.2018. Treener Ahti Uppin.


Tivo-Theven Allmäe, Egert Eensalu, Frode Hallik, Simmo Lait, Germo Partsioja, Juhan Uudeküll 1. koht korvpallivõistlustel Narva Basket 2018 Ida-Virumaal 12.-13.10.2018. Treener Allan Ehte.


Stefanie Kortšak, Gete Ilves ja Leandre Langinen esitlesid edukalt uurimistööd Virumaa noorte kodu-uurimiskonverentsil Tapa Linnaraamatukogus 10.10 ja Haljalas 11.10.2018 . Leandre töö juhendajaks oli Gert Uiboaed, Sefanie ja Gete töid juhendas Maie Nõmmik.


Mari-Liis Meltsas 2. koht 4.-6. klasside arvestuses Lääne-Virumaa koolinoorte joonistusvõistlusel “Ilu päästab maailma” Kadrina huvikeskuses 11.10.2018. Juhendaja Reena Curphey.


Reio Põldmaa, Ardo Aul, Rayen-Mirko Talur, Romel Seemann, Juhan Uudeküll, Frode Hallik, Markus Kristmann ja Romer Kungla 9. klasside jalgpallivõistkond 1. koht Tapa valla koolide vahelise poiste jalgpalli karikavõistlustel Tapal 27.09.2018. Treener Alar Peek.


Maarja-Liis Nirgi, Maret Lande, Birgit Kristmann, Anne Kunder, Hanna-Laura Vaher, Gerlis Sinijärv, Karmen Elken, Kaisa Kivirand ja Alyssa Liblik 3. kohtLääne-Virumaa noorte jalgpalli meistrivõistlustel 6.-12. klassi tüdrukutele 25.09.2018.


Anu-Liis Raudsepp 1. koht (U14), Eva-Maria Raudsepp 1. koht (U14), 3. koht (absoluutkaal), 2. koht (U16), 2. koht (U18), Romel Seemann 3. koht (U18 absoluutkaal), 2. koht (U18 kuni 90 kg), 1. koht (U16 oma kaaluklass), 2. koht (U16 absoluutkaal), Käroly Seemann 3. koht (U18 oma kaaluklass), 3. koht (U18 absoluutkaal) Rakveres toimunud Eesti Meistrivõistlustel sumos 23.09.2018. Treenerid Lembit Kalter ja Meelis Höövelson.


Kaisa Kivirand 1. koht (kaalukategooria kuni 58kg), 1. koht (absoluutarvestus) rahvusvahelisel tõstmisvõistlusel Lätis, Salduses 22.09.2018. Treener Ahti Uppin.