Õpilasele

Õpilasele2018-11-27T09:31:30+00:00

KIIDAME!

Eva-Maria Raudsepp Sumoliidu poolt parimaks Eesti noorsumotajaks tunnistatud tüdrukute arvestuses 2016.aastal.

Emma Lotta Vikki OsalemineLääne- Virumaa Keskraamatukogu ettelugemise võistlusel „Meri raamatulugudes“.

Sten- Lenar Nirgi Osalemine Lääne- Virumaa Keskraamatukogu ettelugemise võistlusel „Meri raamatulugudes“.

Romel Seemann 3. koht Jõgeval Vooremaa võistlustel kreeka-rooma maadluses.
Maarja-Liis Nirgi 2. koht Jõgeval Vooremaa võistlused kreeka-rooma ja naiste maadluses.

Käroly Seemann 3. koht Jõgeval Vooremaa võistlused kreeka-rooma ja naiste maadluses.

Eva-Maria Raudsepp 1. koht Saksamaal Brandenburgis toimunud Saksamaal noorte sumomaadluse Euroopa meistrivõistlustel kuni 12 ja 14 aastaste seas .

Romel Seemann 8. koht 14.-16. oktoober Saksamaal Brandenburgis toimunud Saksamaal noorte sumomaadluse Euroopa meistrivõistlustel kuni 14 – aastaste seas.

Käroly Seemann 3. koht 14.-16. oktoober Saksamaal Brandenburgis toimunud Saksamaal noorte sumomaadluse Euroopa meistrivõistlustel kuni 16 aastaste seas.

Jalgpallinaiskond koosseisus : Cärolin Rattasepp, Gerlis Sinijärv, Anne Kunder, Hanna-Laura Vaher, Maarja-Liis Nirgi, Mari-Liis Kurvits, Marika Sepp, Birgit Kristmann, Maret Lande, Romel Seemann 1. koht Lääne-Virumaa noorte 2016.a jalgpalli meistrivõistlustel Rakveres 7.-9. klassi tüdrukute arvestuses I koht.

Jalgpallimeeskond koosseisus: Sergei Kunder, Rene Põldmaa, Reio Põldmaa, Juhan Uudeküll, Rayen-Mirko Talur, Ardo Aul, Romel Seemann, Markus Kristmann 6. koht Lääne-Virumaa noorte 2016.a jalgpalli meistrivõistlustel Rakveres poiste arvestuses (13. võistkonna põhjal).

Kristina Pešehodko 2. koht Nuti-Mati Rahvaspordipäeval eliitgrupis. Eva-Maria Raudsepp 2. koht Nuti-Mati Rahvaspordipäeval A-grupis.

Anu-Liis Raudsepp 7. koht Nuti-Mati Rahvaspordipäeval A-grupis.