Lääne-Virumaa noorte jalgpalli meistrivõistlused

25. septembril osales Tamsalus Gümnaasiumi neidude võistkond Lääne-Virumaa noorte jalgpalli meistrivõistlustel 6.-12. klassi tüdrukutele.

Võistluspäev möödus edukalt ning õpilased tõid endaga kaasa 3. koha karika.

Tamsalu Gümnaasiumi esindasid Maarja-Liis Nirgi, Maret Lande, Birgit Kristmann, Anne Kunder, Hanna-Laura Vaher, Gerlis Sinijärv, Karmen Elken, Kaisa Kivirand ja Alyssa Liblik.

Tapa valla koolide karikavõistlused jalgpallis

27. septembril toimunud Tapa valla koolide vahelise poiste jalgpalli karikavõistluse 9. klassidele võitis esmakordselt Tamsalu Gümnaasium.

Rändkarikas on aastast 2010, mil turniir loodi, olnud Tapa Gümnaasiumi valduses, kuid tänavu rändas ta Tamsalu Gümnaasiumile. Kooli võistkonda kuulusid õpilased Reio Põldmaa, Ardo Aul, Rayen-Mirko Talur, Romel Seemann, Juhan Uudeküll, Frode Hallik, Markus Kristmann ja Romer Kungla.

Tuirniiril osales 5 võistkonda.

Õpilasi treenib Alar Peek.

Pildil karikavõistluste võistkonnad.
Foto: https://www.facebook.com/groups/877408909076376/permalink/1111829602300971/