18.-22. detsember möödus Tamsalu Gümnaasiumis mõnusas jõulumeeleolus.

Teisipäevane stiilipäev tõi kodudest vahetusjalanõude asemel välja villased sokid ja sussid. Kolmapäeval, “jubedate jõuluriiete” stiilipäeval oli koolipere koolimajja oodatud ekstra jõulustes kostüümides.

Stiilipäeval oli õpilastel vahetundides võimalik osa võtta mängudest. Nii sai täpsust harjutada lennukit hularõngast läbi lennutades, palli karpi visates, oma painduvust kontrollida jõululimbot tantsides ja silmad kinni kuuse tippu tähte panna, mis muide ei olnud üldse nii lihtne, kui võib tunduda. Kõik tublid osalejad said autasustatud suutäie magusaga.

Selleks, et koolipere liikmetele häid soove ja kirju edastada, oli jõulunädalal avatud jõulupostkast.

Pärast koolitundide lõppu oli maja siiski jõulumeeleolus õpilasi täis – toimusid kooliastmete jõulupeod.

1.-4. klassi jõulupeo kontsert tuletas meelde vanu jõuluaja kombeid ja tegemisi.

5.-8. klass pidas enda jõuluõhtut 90ndate stiilis, mil iga klass valmistas etteaste mõne konkreetse kümnendi loost. Lisaks etteastetele kõlasid 90ndatel kuulsaks saanud hitid õhtusel diskol.

9.-12. klass veetis õhtu nautides huumorit. Komöödiaõhtul leidsid aset mitmed sketšid, klassid olid ette valmistanud tantsunumbrid ning vahepaladeks mängiti mänge. Vapramad pandi minuti jooksul nimetama tüdrukute nimesid, laulma kuulsaid laule ja kommenteerima helita videosid. Õpilaste ja õpetajate teadmised pani 12. klass proovile muusikaviktoriinil ja kuldvillakus. 9.-12. klassi jõulupeol tegi oma esimese etteaste koolibänd, mille tegutsemiseks vajalike pillide soetamist toetas EV 100 projekt “Igal lapsel oma pill”.

Kaikavedu jõuluvanaga 1.-4. klassi jõulupeol.

5. klass esitamas playbox’ina Tiiu Tulbi kuulsaks lauldud lugu “Nukuke”

12. klassi tüdrukud parodeerimas koosseisu Naised Köögis lugu “Aasta ema”

Koolibänd koosseisus Lisanne Lindre (klahvid), Roosi Hallik (kitarr), Laura Mätlik (trummid), Marta Kolde (laul), Frode Hallik (basskitarr) ja Jaanus Laidus (elektrikitarr)

Nädala viimasel koolipäeval, 22. detsembril toimus kontsert, mille kavasse kuulusid lustakad jõululaulud, südamlikud rahvatantsunumbrid ja pillilood ning jõuluteemalised luuleread.

Tamsalu Gümnaasiumi koolipere soovib kõigile meeleolukat aastalõppu ja uudishimu täis uut aastat!

Rohkem pilte kooli kodulehekülje galeriis.