12. aprillil osalesid Tamsalu Gümnaasiumi õpilased Kadrinas toimunud Lääne-Virumaa riigikaitset õpetavate koolide laskevõistlusel Gustav Lokotari rändauhinnale.

Riigikaitset õpetavate koolide üldarvestuses saavutas neljaliikmeline võistkond 1. koha. Võistkonda kuulusid Keimo Kleitz, Rene Põldmaa, Cärolin Rattasepp ja Elis Zarubin.

Individuaalvõistluste spordipüssi 10 lasku tõid noormeeste esikoha Keimo Kleitzile, neidude esikoht kuulub Elis Zarubinale. Keimo Kleitz oli täpseim ka õhupüssist laskmises, saavutades individuaalarvestuses teise 1. koha. Sulev Takk tuli õhupüssist laskmises 3. kohale.

Kiidame! Tänu treener Jaanus Raidlole.

Pildil laskevõistkond rändkarikaga, vasakult: Cärolin Rattasepp, Rene Põldmaa, Keimo Kleitz ja Elis Zarubin.