6. juunil olid Tamsalu Gümnaasiumi aulasse pidulikule vastuvõtule oodatud parimad õppijad, ainetundjad, sportlased ja nende juhendajad. Kutse vastuvõtule sai 98 õpilast.

10. juunil korraldas õpilasesindus koolilõpiürituse – aulas toimus ABBA laulu- ja tantsunumbrite kontsert ning pärast seda ühine filmivaatamine.

Viimane koolipäev enne suvepuhkusele minekut oli õpilastel 11. juunil, mil koguneti klassijuhatajatundidesse, saadi tunnistused ja aukirjad. Kiituskirjad ja sportlikema klassi karikad anti üle pärast klassijuhatajatundi toimunud aktusel.

Veel enne, kui algab lõplik suvepuhkus, toimuvad 21. juunil Tamsalu Gümnaasiumis 9. ja 12. klassi lõpuaktused. 9. klassi aktuse alguskellaajaks on 13.00, 12. klassi lõpuaktus algab kell 16.00.

Direktor Tiina Parmasto sõnavõtt 6. juuni vastuvõtul

ABBA kontsert 10. juunil

Viimase koolipäeva aktus

Rohkem pilte vaata Tamsalu Gümnaasiumi kodulehekülje pildigaleriist.